Jan Matoušek bude hostovat v Příbrami

Ofenzivní záložník či útočník Jan Matoušek odchází do konce sezony na hostování do Příbrami.

Velký talent českého fotbalu Jan Matoušek přestoupil do Slavie před půl rokem v létě. Vzhledem k velkému počtu zranění si ho Slavia stáhla z Příbrami předčasně a český reprezentant do 21 let tak mohl během podzimu nasát atmosféru A-týmu Slavie.

„Jsme rádi, že se můžeme vrátit k původnímu plánu rozvoje Honzy Matouška. Tedy, že bude pravidelně hrát první ligu v Příbrami. Na podzim jsme jej museli v rozporu s tímto plánem stáhnout do Slavie, protože si to vyžádala zranění řady našich hráčů," vysvětlil sportovní ředitel Jan Nezmar.

Ve FORTUNA:LIZE nastoupil v sešívaném do sedmi zápasů, velké zkušenosti pak sbíral v Evropské lize. Odehrál čtyři utkání a v Kodani vstřelil velmi důležitý gól, který byl jedním z klíčů k postupu do jarní fáze.

Aktuálně

TOTÁLNÍ SEZONA! Znovu celé léto na Slavia TV!

dnes
Slavia má za sebou možná vůbec nejlepší sezonu v novodobé klubové historii, což si žádá netradiční zpracování. Slavia TV tak během léta přinese unikátní seriál s pohledem do zákulisí A-týmu. Je tady TOTÁLNÍ SEZONA!

Jiří Bílek o nově složeném B-týmu

dnes
Jiří Bílek představil v rozhovoru ambice a filozofii, se kterým půjde nově vzniklý B-tým do ČFL. „Jsme primárně rezervní tým a případný postup by byl strategický krok kupředu," hlásí člen sportovního vedení klubu, do jehož kompetencí právě B-tým, který v pondělí zahájil také přípravu, spadá.

FORTUNA:LIGA 2019/2020: Start ve Zlíně, derby ke konci září

včera
Rozlosování zápasů základní části FORTUNA:LIGY určilo soupeře Slavie pro ročník 2019/20.

Další články