Jan Matoušek bude hostovat v Příbrami

Ofenzivní záložník či útočník Jan Matoušek odchází do konce sezony na hostování do Příbrami.

Velký talent českého fotbalu Jan Matoušek přestoupil do Slavie před půl rokem v létě. Vzhledem k velkému počtu zranění si ho Slavia stáhla z Příbrami předčasně a český reprezentant do 21 let tak mohl během podzimu nasát atmosféru A-týmu Slavie.

„Jsme rádi, že se můžeme vrátit k původnímu plánu rozvoje Honzy Matouška. Tedy, že bude pravidelně hrát první ligu v Příbrami. Na podzim jsme jej museli v rozporu s tímto plánem stáhnout do Slavie, protože si to vyžádala zranění řady našich hráčů," vysvětlil sportovní ředitel Jan Nezmar.

Ve FORTUNA:LIZE nastoupil v sešívaném do sedmi zápasů, velké zkušenosti pak sbíral v Evropské lize. Odehrál čtyři utkání a v Kodani vstřelil velmi důležitý gól, který byl jedním z klíčů k postupu do jarní fáze.

Aktuálně

Vstupenky na čtvrtfinále MOL Cupu v prodeji

včera
Slavia ve čtvrtfinále MOL cupu přivítá v úterý 2. dubna v 19:20 v Edenu tým MFK Karviná. Majitelé permanentních vstupenek mají na utkání vstup zdarma, ostatní fanoušci si mohou koupit vstupenky v online prodeji a na pokladnách.

Přijeďte na fotbal včas a pomocí MHD!

včera
S blížícími se fotbalovými superduely, které se v Sinobo Stadium v nejbližších týdnech odehrají, pro vás přinášíme souhrn doporučení ohledně dopravy na stadion.

Začal online předprodej vstupenek pro permanentkáře na Chelsea

včera
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Další články