Jan Matoušek posílí Slavii už nyní!

Červenobílé posílí pro podzimní část i dvacetiletý záložník Jan Matoušek, kterého si klub stáhl z Příbrami.

Reprezentant do 21 let podepsal v Edenu čtyřletou smlouvu a podzim měl při svém debutu v nejvyšší soutěži ještě strávit v Příbrami, kde se mu dařilo. Slavia ale mladého záložníka stahuje už nyní. „Podobně jako příchodem Traorého tím řešíme současný stav kádru a zranění některých hráčů, s nímž se potýkáme. Původně měl Honza Matoušek zůstat v Příbrami do zimy, nakonec se vše ale o čtyři měsíce uspíšilo. Vážíme si toho, že nám Příbram vyšla vstříc. Honza má velkou chuť se poprat o místo v týmu již nyní.“ říká sportovní ředitel Slavie Jan Nezmar.

„Děkuji Jardovi Starkovi za uvolnění Jana Matouška již v tomto přestupním termínu. Velmi si toho vážím. Současně si Slavia je velmi dobře vědoma své odpovědnosti k tomuto mladému hráči. Jan Nezmar a Jindřich Trpišovský budou věnovat jeho komplexnímu rozvoji mimořádnou pozornost,“ dodává předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

Jan Matoušek byl v minulé sezoně zvolen nejlepším hráčem FORTUNA:NÁRODNÍ ligy. Po postupu do nejvyšší soutěže navázal na skvělé výkony a v dresu středočeského týmu nasbíral už 7 bodů za čtyři branky a tři asistence. Kompletní představení ligového talentu naleznete zde.

Fotogalerie

Aktuálně

V úterý autogramiáda nových posil

před 2 dny
Sešívaný podzim nekončí pondělním 19. kolem na půdě Jablonce. O den později se sejdeme opět v Edenu!

Nervozita? Spadla ze mě, jak rozhodčí pískl do píšťalky

před 2 dny
Jaroslav Zelený nastoupil proti Zenitu ke svému premiérovému utkání v Evropské lize. „Jsem rád, že jsem hrál od začátku, nejvíce mě ale těší postup," říká sešívaný bek.

Cítil jsem z týmu obrovské odhodlání, řekl Trpišovský

před 2 dny
Po výhře nad Zenitem slaví sešívaní postup do jarní části Evropské ligy: „Když budu mluvit za sebe, tak to beru jako velký úspěch," řekl po postupu trenér Jindřich Trpišovský,

Další články