Jan Matoušek posílí Slavii už nyní!

Červenobílé posílí pro podzimní část i dvacetiletý záložník Jan Matoušek, kterého si klub stáhl z Příbrami.

Reprezentant do 21 let podepsal v Edenu čtyřletou smlouvu a podzim měl při svém debutu v nejvyšší soutěži ještě strávit v Příbrami, kde se mu dařilo. Slavia ale mladého záložníka stahuje už nyní. „Podobně jako příchodem Traorého tím řešíme současný stav kádru a zranění některých hráčů, s nímž se potýkáme. Původně měl Honza Matoušek zůstat v Příbrami do zimy, nakonec se vše ale o čtyři měsíce uspíšilo. Vážíme si toho, že nám Příbram vyšla vstříc. Honza má velkou chuť se poprat o místo v týmu již nyní.“ říká sportovní ředitel Slavie Jan Nezmar.

„Děkuji Jardovi Starkovi za uvolnění Jana Matouška již v tomto přestupním termínu. Velmi si toho vážím. Současně si Slavia je velmi dobře vědoma své odpovědnosti k tomuto mladému hráči. Jan Nezmar a Jindřich Trpišovský budou věnovat jeho komplexnímu rozvoji mimořádnou pozornost,“ dodává předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

Jan Matoušek byl v minulé sezoně zvolen nejlepším hráčem FORTUNA:NÁRODNÍ ligy. Po postupu do nejvyšší soutěže navázal na skvělé výkony a v dresu středočeského týmu nasbíral už 7 bodů za čtyři branky a tři asistence. Kompletní představení ligového talentu naleznete zde.

Fotogalerie

Aktuálně

Věřím, že kádr udržíme pohromadě

dnes
Úlevu cítí po zisku mistrovského titulu sportovní ředitel Slavie Jan Nezmar. „Krizové momenty přišly kolem velkých zápasů v Evropské lize. Před kluky i celým realizačním týmem musím smeknout," říká po zápase s Baníkem.

Hrozně moc si titulu cením, hodnotí Souček

včera
Klíčová opora sešívaných v této sezoně Tomáš Souček si na své konto připsal už druhý mistrovský titul. Tentokrát si ale titulu cení mnohem více.

Jsem šťastný, jak jsme se v sezoně prezentovali

včera
Sešívaní díky remíze na hřišti ostravského Baníku získali po roční pauze další ligový titul. „Nebyl to top výkon, věřil jsem ale, že to dotáhneme. Byl jsem klidný,” říká trenér Jindřich Trpišovský.

Další články