Jan Matoušek posílí Slavii už nyní!

Červenobílé posílí pro podzimní část i dvacetiletý záložník Jan Matoušek, kterého si klub stáhl z Příbrami.

Reprezentant do 21 let podepsal v Edenu čtyřletou smlouvu a podzim měl při svém debutu v nejvyšší soutěži ještě strávit v Příbrami, kde se mu dařilo. Slavia ale mladého záložníka stahuje už nyní. „Podobně jako příchodem Traorého tím řešíme současný stav kádru a zranění některých hráčů, s nímž se potýkáme. Původně měl Honza Matoušek zůstat v Příbrami do zimy, nakonec se vše ale o čtyři měsíce uspíšilo. Vážíme si toho, že nám Příbram vyšla vstříc. Honza má velkou chuť se poprat o místo v týmu již nyní.“ říká sportovní ředitel Slavie Jan Nezmar.

„Děkuji Jardovi Starkovi za uvolnění Jana Matouška již v tomto přestupním termínu. Velmi si toho vážím. Současně si Slavia je velmi dobře vědoma své odpovědnosti k tomuto mladému hráči. Jan Nezmar a Jindřich Trpišovský budou věnovat jeho komplexnímu rozvoji mimořádnou pozornost,“ dodává předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

Jan Matoušek byl v minulé sezoně zvolen nejlepším hráčem FORTUNA:NÁRODNÍ ligy. Po postupu do nejvyšší soutěže navázal na skvělé výkony a v dresu středočeského týmu nasbíral už 7 bodů za čtyři branky a tři asistence. Kompletní představení ligového talentu naleznete zde.

Fotogalerie

Aktuálně

U21: Juniorka podlehla Českým Budějovičím

dnes
Juniory čekalo první utkání jarní části Juniorské ligy, sešívaní ale na půdě Českých Budějovic prohráli 0:1.

Jan Matoušek bude hostovat v Příbrami

dnes
Ofenzivní záložník či útočník Jan Matoušek odchází do konce sezony na hostování do Příbrami.

Informace pro fanoušky cestující do Genku

dnes
Ve čtvrtek 21. února odehrajeme odvetný zápas Evropské ligy v Genku. Přečtěte si bližší informace k výjezdu.

Další články