Jan Matoušek posílí Slavii už nyní!

Červenobílé posílí pro podzimní část i dvacetiletý záložník Jan Matoušek, kterého si klub stáhl z Příbrami.

Reprezentant do 21 let podepsal v Edenu čtyřletou smlouvu a podzim měl při svém debutu v nejvyšší soutěži ještě strávit v Příbrami, kde se mu dařilo. Slavia ale mladého záložníka stahuje už nyní. „Podobně jako příchodem Traorého tím řešíme současný stav kádru a zranění některých hráčů, s nímž se potýkáme. Původně měl Honza Matoušek zůstat v Příbrami do zimy, nakonec se vše ale o čtyři měsíce uspíšilo. Vážíme si toho, že nám Příbram vyšla vstříc. Honza má velkou chuť se poprat o místo v týmu již nyní.“ říká sportovní ředitel Slavie Jan Nezmar.

„Děkuji Jardovi Starkovi za uvolnění Jana Matouška již v tomto přestupním termínu. Velmi si toho vážím. Současně si Slavia je velmi dobře vědoma své odpovědnosti k tomuto mladému hráči. Jan Nezmar a Jindřich Trpišovský budou věnovat jeho komplexnímu rozvoji mimořádnou pozornost,“ dodává předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

Jan Matoušek byl v minulé sezoně zvolen nejlepším hráčem FORTUNA:NÁRODNÍ ligy. Po postupu do nejvyšší soutěže navázal na skvělé výkony a v dresu středočeského týmu nasbíral už 7 bodů za čtyři branky a tři asistence. Kompletní představení ligového talentu naleznete zde.

Fotogalerie

Aktuálně

Výsledky mládeže: Výhry v žákovském vršovickém derby

včera
Z vršovického derby žáků odešly vítězně mládežnické týmy Slavie, celky U15 a U14 vyhrály 3:0 a 2:0.

Ve čtvrtek hrají slávistky venku s Rosengardem

včera
Ve čtvrtek sehrají slávistky první zápas osmifinále Ligy mistryň v Mälmo proti místnímu Rosengardu. „Chceme uhrát dobrý výsledek do odvety v Edenu,“ říkají fotbalistky.

Vstupenky na Duklu v prodeji

včera
Slavia bude po návratu z Dánska hostit doma v malém derby Duklu! Vstupenky na zápas 13. kola jsou již v online prodeji.

Další články