Jaroslav Zelený bude hostovat v Boleslavi

Obránce Jaroslav Zelený stráví jarní část sezony v Mladé Boleslavi. Ve středočeském klubu bude hostovat bez opce na přestup.

Obránce Jaroslav Zelený opouští na jarní část sezony Slavii a odchází do Mladé Boleslavi, ve středočeském městě bude sedmadvacetiletý levý bek působit na půlročním hostování bez opce. „Jarda chtěl větší jistotu zápasového vytížení, což věříme, že mu hostování umožní. Měl řadu nabídek i z jiných klubů, nakonec si sám vybral Mladou Boleslav. Držíme mu palce a přejeme hodně štěstí," uvedl k odchodu tiskový mluvčí Slavie Michal Býček.

Stejným směrem se vydává i dvacetiletý záložník Michael Hönig, který do Mladé Boleslavi odchází na přestup. Sešívaný dres opouští i Tomáš Vincour, ten bude působit ve Slovácku. „Prodáváme hráče s určitým potenciálem za výhodných podmínek pro všechny strany. Do budoucna držíme procenta z dalšího prodeje ve smlouvě a myslíme i na případný budoucí zpětný odkup v případě jejich dalšího úspěšného vývoje. Přejeme klukům hodně štěstí," vysvětlil přestup obou mladých hráčů člen představenstva a sportovního úseku Jiří Bílek.

Aktuálně

Hráči na hostování: Gól Baluty rozhodl o vítězství nad Budějovicemi

dnes
Jak se v uplynulých třech kolech dařilo hráčům na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Před 90 lety vyhrála Slavia ligu bez ztráty bodu!

včera
Historický výsledek zaznamenala celá fotbalová Evropa. Ve středu 4. června 1930 vyhrála SK Slavia I. československou fotbalovou ligu bez ztráty jediného bodu!

Legenda mládežnické akademie

včera
Zdeněk Blažek působí na Slavii už 30 let, původně jako trenér, nyní jako koordinátor sportovní činnosti v tréninkovém centru Xaverov v Horních Počernicích.

Další články