Jaroslav Zelený bude hostovat v Boleslavi

Obránce Jaroslav Zelený stráví jarní část sezony v Mladé Boleslavi. Ve středočeském klubu bude hostovat bez opce na přestup.

Obránce Jaroslav Zelený opouští na jarní část sezony Slavii a odchází do Mladé Boleslavi, ve středočeském městě bude sedmadvacetiletý levý bek působit na půlročním hostování bez opce. „Jarda chtěl větší jistotu zápasového vytížení, což věříme, že mu hostování umožní. Měl řadu nabídek i z jiných klubů, nakonec si sám vybral Mladou Boleslav. Držíme mu palce a přejeme hodně štěstí," uvedl k odchodu tiskový mluvčí Slavie Michal Býček.

Stejným směrem se vydává i dvacetiletý záložník Michael Hönig, který do Mladé Boleslavi odchází na přestup. Sešívaný dres opouští i Tomáš Vincour, ten bude působit ve Slovácku. „Prodáváme hráče s určitým potenciálem za výhodných podmínek pro všechny strany. Do budoucna držíme procenta z dalšího prodeje ve smlouvě a myslíme i na případný budoucí zpětný odkup v případě jejich dalšího úspěšného vývoje. Přejeme klukům hodně štěstí," vysvětlil přestup obou mladých hráčů člen představenstva a sportovního úseku Jiří Bílek.

Aktuálně

Mám více času na dceru, fotbal mi ale obrovsky chybí

dnes
Tomáš Holeš, který oslavil sedmadvacáté narozeniny, v rozhovoru pro klubový web prozradil, jak se v aktuální situaci připravuje, nebo tráví volný čas. ​„Fotbal nám všem schází, musíme být ale trpěliví," vzkázal také fanouškům.

Třetí díl Řečnického klubu s Janem Bořilem

včera
V úterý se můžete těšit na třetí díl Řečnického klubu! Tentokrát bude hostem člen A-týmu Slavie, a to rovnou kapitán Jan Bořil!

Gareth Hughes a Slavia: Blízký vztah na dálku

před 3 dny
„Za Slavií všude jezdíme,“ slibuje jeden z nejznámějších chorálů našich fanoušků. Aby ale za Slavií všude jezdil člověk, jehož domov dělí od Edenu vzdušnou čarou 1300 kilometrů, to už stojí za zvláštní zmínku.

Další články