Jaroslav Zelený bude hostovat v Boleslavi

Obránce Jaroslav Zelený stráví jarní část sezony v Mladé Boleslavi. Ve středočeském klubu bude hostovat bez opce na přestup.

Obránce Jaroslav Zelený opouští na jarní část sezony Slavii a odchází do Mladé Boleslavi, ve středočeském městě bude sedmadvacetiletý levý bek působit na půlročním hostování bez opce. „Jarda chtěl větší jistotu zápasového vytížení, což věříme, že mu hostování umožní. Měl řadu nabídek i z jiných klubů, nakonec si sám vybral Mladou Boleslav. Držíme mu palce a přejeme hodně štěstí," uvedl k odchodu tiskový mluvčí Slavie Michal Býček.

Stejným směrem se vydává i dvacetiletý záložník Michael Hönig, který do Mladé Boleslavi odchází na přestup. Sešívaný dres opouští i Tomáš Vincour, ten bude působit ve Slovácku. „Prodáváme hráče s určitým potenciálem za výhodných podmínek pro všechny strany. Do budoucna držíme procenta z dalšího prodeje ve smlouvě a myslíme i na případný budoucí zpětný odkup v případě jejich dalšího úspěšného vývoje. Přejeme klukům hodně štěstí," vysvětlil přestup obou mladých hráčů člen představenstva a sportovního úseku Jiří Bílek.

Aktuálně

Slávistický esports se těší na druhý ročník e:LIGY

dnes
Druhý ročník e:LIGY byl oznámen a hráči reprezentující Slavii u toho nebudou chybět! Více o registraci do e:LIGY v článku.

Musíme se srovnat v defenzivě

22.10.2020
Trenér Jindřich Trpišovský byl po zápasu s Hapoelem Be´er Shevou hodně zklamaný. „Myslím si, že u všech gólů to byly individuální chyby.“

Musíme se poučit do dalších zápasů

22.10.2020
Lukáš Provod vstřelil v Izraeli jediný gól Slavie. ​„Nebylo to o produktivitě, bylo to o chybách," mrzí záložníka sešívaných.

Další články