Jindřich Trpišovský nejlepším trenérem sezony

Na slavnostním galavečeru Ligové fotbalové asociace získal trenér Slavie Jindřich Trpišovský ocenění pro nejlepšího trenéra uplynulého ročníku FORTUNA:LIGY.

Jindřich Trpišovský dokázal v uplynulém ročníku FORTUNA:LIGY vrátit Slavii po dvou letech zpět na první místo tabulky a dovést ji k zisku titulu. V anketě o nejlepšího trenéra sezony jasně porazil druhého Pavla Vrbu, třetí místo obsadil jablonecký Petr Rada.

„Vyhrát v naší lize zápas je hodně těžké, každý soupeři klade velký odpor, všech týmů si vážím. Kdybych ale měl vyzdvihnout něco konkrétního, budou to zápasy s Plzní, které byly pro letošní sezonu klíčové," říká po zisku ocenění trenér Slavie.

Jindřich Trpišovský dovedl Slavii v uplynulých 35 ligových zápasech k 26 výhrám a 5 remízám, poraženi odcházeli sešívaní ze hřiště pouze čtyřikrát. Ofenzivní styl Jindřicha Trpišovského vedl k 79 vsítěným gólům, což je druhé nejvyšší číslo v historii samostatné české ligy a novodobý klubový rekord. Pod vedením sešívaného kouče navíc slávisté inkasovali pouze 26 branek, tedy nejméně ze všech týmů FORTUNA:LIGY.

Aktuálně

Takticky i mentálním nastavením to byl skvělý výkon

včera
Slávisté ovládli 294. derby a na Letné porazili Spartu jasně 3:0. ​„Jsme rádi, že jsme na hřišti udrželi emoce a utkání se nezvrhlo v nějaký boj nebo válku," těší po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Vyhráli jsme zaslouženě, pyšnil se Souček

včera
Tomáš Souček s kapitánskou páskou na paži otevřel z penalty gólový účet 294. derby. ​„Předvedli jsme dobrý fotbal a vyhráli zaslouženě,“ pyšnil se po výhře 3:0 na hřišti Sparty.

Ani jsem se nepoznával, jak mnou cloumaly emoce

včera
Pro brankáře je zápas s čistým kontem vždy tou největší odměnou. O to více, když se to povede v derby se Spartou. „Kluci ukázali, že jsou nabušení,“ chválil Ondra Kolář po zápase spoluhráče.

Další články