Jindřich Trpišovský nejlepším trenérem sezony

Na slavnostním galavečeru Ligové fotbalové asociace získal trenér Slavie Jindřich Trpišovský ocenění pro nejlepšího trenéra uplynulého ročníku FORTUNA:LIGY.

Jindřich Trpišovský dokázal v uplynulém ročníku FORTUNA:LIGY vrátit Slavii po dvou letech zpět na první místo tabulky a dovést ji k zisku titulu. V anketě o nejlepšího trenéra sezony jasně porazil druhého Pavla Vrbu, třetí místo obsadil jablonecký Petr Rada.

„Vyhrát v naší lize zápas je hodně těžké, každý soupeři klade velký odpor, všech týmů si vážím. Kdybych ale měl vyzdvihnout něco konkrétního, budou to zápasy s Plzní, které byly pro letošní sezonu klíčové," říká po zisku ocenění trenér Slavie.

Jindřich Trpišovský dovedl Slavii v uplynulých 35 ligových zápasech k 26 výhrám a 5 remízám, poraženi odcházeli sešívaní ze hřiště pouze čtyřikrát. Ofenzivní styl Jindřicha Trpišovského vedl k 79 vsítěným gólům, což je druhé nejvyšší číslo v historii samostatné české ligy a novodobý klubový rekord. Pod vedením sešívaného kouče navíc slávisté inkasovali pouze 26 branek, tedy nejméně ze všech týmů FORTUNA:LIGY.

Aktuálně

Slávisté uspěli na prestižním turnaji v Číně

včera
Tým složený z hráčů U19 a U17 se zúčastnil prestižního turnaje v Pekingu. Mladí slávisté obsadili v nabité konkurenci světových fotbalových klubů páté místo.

Po sezoně snů bereme Ligu mistrů jako příležitost

před 2 dny
Na tiskové konferenci u příležitosti zahájení letní přípravy před sezonou 2019/20 nechyběl ani předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

Jsem připravený tvrdě pracovat a bojovat o pozici

před 2 dny
K týmu Slavie se připojil i bahrajnský útočník Júsuf Hilál, který jarní část sezony strávil na hostování. „Těším se na práci v tak velkém klubu, jako je Slavia," hlásí urostlý střelec.

Další články