Josef Hušbauer se vrací do reprezentace!

PRAHA - Po utkání v Liberci byl Josef Hušbauer donominován do reprezentace. Do národního týmu se tak slávistický záložník vrací po více než dvou a půl letech.
Josef Hušbauer si v národním týmu připsal zatím 9 startů, naposledy si však zahrál 88 minut v přípravném duelu s Rakouskem v červnu 2014 (1:2). Zároveň nastoupil pětkrát za česká lvíčata, množství zápasů si připsal v dresu mladších reprezentačních kategorií.

Je to pro mě určitě překvapení. Na návrat do reprezentace jsem se neupínal, ale mám z toho radost také proto, že nás tam bude ze Slavie hodně. Ve Slavii se nám daří, takže je to ocenění pro celý tým," uvedl k nominaci Josef Hušbauer.

Český tým čeká přípravný zápas proti Litvě, který je na programu ve středu v Ústí nad Labem od 18 hodin, následovat bude kvalifikační duel v San Marinu, jehož výkop je stanoven na neděli (26. března) v 18 hodin.

Aktuálně

U13: Stříbro z Hannoveru

před 2 dny
Žákovský celek o víkendu vyrazil k západním sousedům do Německa, kde v Hannoveru odehrál turnaj s nejrůznějšími týmy Evropy. Sešívaní si vedli skvěle a do Prahy dovezli stříbrné medaile.

U11: Dvě šestá místa na Ondrášovka Cupu

před 2 dny
Tým U11 o uplynulých dvou víkendech odehrál hned dva turnaje Ondrášovka Cup. Nejprve se v Českých Budějovicích střetl se stejně starými soupeři, druhý víkend pak hrál v kategorii U12 ve Vysokém Mýtě. Na obou turnajích skončili sešívaní šestí.

Musíme být na sebe nároční, říká kapitán U19 Libor Drozda

21.05.2018
Pro jarní část sezony je Libor Drozda kapitánem dorosteneckého celku U19 a sešívaní dorostenci jsou aktuálně na šesté pozici: „Šesté místo není pro Slavii jako klub dobré,“ říká k aktuálnímu umístění kapitán dorostu U19. Zároveň však věří, že mužstvo může jít nahoru: „Musíme neustále tvrdě pracovat,“ burcuje svůj tým Libor Drozda.

Další články