Juniorka poprvé na jaře prohrála | SK Slavia Praha

Juniorka poprvé na jaře prohrála

PRAHA - Slávistické béčko dnes v dohrávaném zápase s Čáslaví s hodně omlazenou sestavou nedokázalo vyhrát. Do utkání Slavia nastoupila s hodně mladou sestavou, první zápas za dospělé odehráli Radek Dejmek, Bořek Dočkal a Ondřej Vrzal.

„S průběhem utkání jsem byl spokojen do inkasované branky, v prvním poločase jsme si vytvořili dvě šance, v první přehazoval Pekhart brankáře, ale míč skončil těsně vedle tyčky, ve druhé byl Dočkal. Soupeře jsme naopak do žádné větší šance nepustili. Hned po přestávce si Pekhart po individuální akci obešel dva hráče a skóroval. Několik našich dalších nadějných situací překazily ofsajdy. V 73. minutě vyrovnal z trestného kopu z 22 metrů Brabec, devět minut před koncem pak po centru ze strany zvýšil na 2:1 pro Čáslav zblízka Sedláček,“ řekl k zápasu trenér Luboš Kozel.

V utkání se musel obejít bez stále zraněného Nečase, v 81. minutě navíc musel kvůli poranění kotníku odstoupit Šmíd. Tým v nejbližších dnech opustí i střelec jediného dnešního slávistického gólu Pekhart, který bude bojovat s reprezentací do 17 let na mistrovství Evropy.

Čáslav – Slavia B 2:1 (0:0)
Branky: 73. Brabec, 81. Sedláček – 46. Pekhart
Slavia: Diviš – Bauer, Radek Dejmek, Šmíd (81. Vrzal), Nachtman – Dočkal, Bayer, Gecov, Held – Dubský, Pekhart