Juniorka vstoupila do letní přípravy

PRAHA/XAVEROVSKÝ HÁJ – Výběhem v krásném prostředí Xaverovského háje začala juniorka přípravu na novou sezonu.
K mužstvu se připojilo několik hráčů z týmu U19. Dále jsou na testech brankář Krsto Ljubanovič (Černá Hora), hráči Alejandro Mitrano, Miguel Belando (oba Španělsko) a Rami Hamaloui (Alžírsko). Z A týmu se k juniorce připojili Petar Musa a Oliver Kingue, v průběhu týdne se pak ještě přidají Pavel Bucha a Jan Vejvar. 

Také pro následující sezonu bude hlavním trenérem juniorky Pavel Řehák, jeho asistentem bude Ivo Knoflíček. Ke změně došlo na postu hlavního trenéra brankářů mládeže. Luboše Přibyla, který odešel do Jihlavy, nahradil Petr Kostelník. Vedoucím týmu zůstává Petr Rak, masérem Pavel Síla.

Příchody: Daniel Toman, Šimon Havrda, Daniel Stropek, Nicolas Husenský, Petr Kovařík, Filip Stehno, Marco Lauricella (všichni U19), Krsto Ljubanovič, Alejandro Mitrano, Rami Hamaloui, Miguel Belando (testy), Petar Musa, Oliver Kingue (přesun z A týmu)

Odchody: Marcel Čermák a Vojtěch Mareš (oba testy ve Viktorii Žižkov), Josef Jakab, František Mysliveček a Lukáš Veselý (všichni testy v Táborsku), Václav Prošek (přestup do Táborska), Ondřej Kocourek (testy ve Varnsdorfu), Marek Kodr (testy v Jablonci), Jan Prosek (testy v Pardubicích), David Zoubek (Ústí nad Labem) 

Další hráči se k týmu připojí v průběhu následujících dní.

Kádr, který nastoupil 3. 7. do přípravy juniorky:

Brankáři: Lukáš Lisa, Daniel Toman, Krsto Ljubanovič

Obránci: Oliver Kingue, Ondřej Žežulka, Šimon Havrda, Nicolas Husenský, Daniel Stropek

Záložníci:
Nikola Bjeloš, Petr Kovařík, Antonio Lauricella, Martin Sulík, Filip Stehno, Daniel Krejdl, Alejandro Mitrano, Rami Hamaloui

Útočníci: Marco Lauricella, Petar Musa, Miguel Belando

První přípravný zápas na novou sezonu odehraje juniorka ve čtvrtek 6. 7. od 10:30 proti Viktorii Žižkov na hřišti v Bruslařské ulici v Hostivaři.  V průběhu přípravy pak budou soupeři týmy z nižších soutěží. 22. 7. se juniorka střetne s výběrem U19 Bayernu Mnichov!

Juniorská liga se v následujícím ročníku bude hrát novým systémem. Soutěž je rozdělena do dvou části, na českou a moravskou část. V české části je 12 týmů, v moravské potom 8. Po odehrání 22 kol bude následovat nadstavbová část.

Zápasy v přípravě:

6. 7. 10:30 Viktoria Žižkov – SK Slavia Praha 2:1 (Musa)
9. 7. 10:30 Litoměřice – SK Slavia Praha 1:4 (Kingue, Belando, Musa, Vejvar)
12. 7. 17:30 Kolín – SK Slavia Praha 1:4 (2x Vejvar, Husenský, Belando)
15. 7. 10:30 SK Slavia Praha – Meteor Praha 8:2 (3x Bucha, 2x Musa, 2x Vejvar, A. Lauricella)
19. 7. 18:30 Nymburk – SK Slavia Praha (AFK Nymburk, Kovanická 66)
22. 7. 14:00 FC Bayern Mnichov U19 – SK Slavia Praha (hřiště Abensberg)
26. 7. 17:00 Jirny – SK Slavia Praha (hřiště Jirny)
4. 8. 17:30 SK Slavia Praha – Králův Dvůr (hřiště bude upřesněno)

Fotogalerie

Aktuálně

B tým: Rozpis letní přípravy

11.06.2019
Sezona 2018/2019 byla poslední, kdy se v Česku hrála Juniorská liga. Od nové sezony tak Slavia zakládá B-tým, který bude hrát třetí nejvyšší soutěž.

Vydražte mistrovskou kolekci a přispějte na nevidomé

11.06.2019
Slavia získala po neskutečných 77 letech opět double, což je důvod k oslavám a na ty se hodí bublinky! Vydražte ve spolupráci s Nadací Leontinka podepsané mistrovské šampaňské plus mistrovský dres a přispějte nevidomým dětem.

#DOUBLEHRDINOVE

11.06.2019
Každý velký týmový úspěch rodí přirozeně i unikátní individuální výkony. Výjimkou z tohoto pravidla nebyli ani sešívaní.

Další články