Juniorka zahájila zimní přípravu

Také 3. ledna začala zimní příprava slávistické juniorce. Junioři vstoupili do přípravy na jarní část s novým hlavním trenérem.

Změny v realizačním týmu

K několika změnám došlo v realizačních týmu juniorky. Hlavní trenér Pavel Řehák se už natvralo přesunul jako asistent k A-týmu. Jeho roli tak převzal Martin Hyský, spolu s Ivem Knoflíčkem bude v roli asistenta trenéra působit nově David Střihavka. Novým trenérem brankařů juniorky bude Kamil Čontofalský. Kondičním trenérem zůstává Lukáš Bodeček, masérem pak Pavel Síla a vedoucím týmu je Petr Rak. Tradičním dlouholetým kustodem je Jaroslav Fousek.

Ke změnám se vyjádřil Jan Nezmar: „Pavla Řeháka potřebujeme na stálo u A-týmu. I nadále však zůstane člověkem, který bude garantovat propojení juniorky s áčkem. V podobné roli je také Radek Černý, který zaštiťuje jednotnou filozofii přípravy brankařů, stejné to je u Aleše Píty, který se zaměřuje na kondiční stránku,“ popsal změny v realizačním týmu juniorky a vzájemné propojení A-týmu s mládeží sportovní ředitel Jan Nezmar.

Hráči v přípravě

V tuto chvíli se s juniorkou připravují tito hráči: 

Brankáři: Luka Radotić, Denis Radimský, Martin Otáhal 

Obránci: Martin Bejbl, Libor Drozda, Vojtěch Krupička, Martin Mach, Václav Pardubský, Vojtěch Mareš, Jiří Janoušek, Dominik Škarda

Záložníci: Adam Petrák, Michael Hönig, Farid Nabiyev, Jan Havránek, David Macháček, Tadeáš Michovský, Vojtěch Šilhan, Jan Fukala, Michal Vaněk,  David Beňo, Marcel Čermák, Andrei Sintean, Kristijan Trapanovski, Marko Alvir

Útočníci: Michael Azilinon, 

Vzhledem k probíhající zimní přípravě se můžou uskutečnit další přesuny hráčů.

Rozpis přípravných duelů:

7. - 12. ledna
Soustředění Nymburk

9. ledna
SK Polaban Nymburk – SK Slavia Praha, 17:00

18. ledna
SK Slavia Praha – 1. FC Norimberk U19, 13:30, UMT Eden

19. ledna
FK Slavoj Vyšehrad 
–SK Slavia Praha, 11:00, UMT Vyšehrad

26. ledna
SK Slavia Praha 
– FK Viktoria Žižkov, 13:30, UMT Xaverov

29. ledna
SK Slavia Praha 
– SK Český Brod, 19:00, UMT Xaverov

3. února
SK Slavia Praha 
– Zaglebie Lubin B, 14:00, UMT Xaverov

9. února
FK Dobrovice 
– SK Slavia Praha, 15:00

Aktuálně

Michael Ngadeu přestupuje do Gentu

včera
Obránce sešívaných Michael Ngadeu opouští po třech letech Slavii. V pátek byly doladěny všechny formality a osmadvacetiletý reprezentant Kamerunu přestoupil do belgického Gentu, který aktivoval jeho výstupní klauzuli.

Hráči na hostování: Dva góly Matouška i Alvirův debut

před 3 dny
O uplynulém víkendu nastoupili k soutěžnímu utkání čtyři kmenoví fotbalisté Slavie, kteří hostují v jiných ligových klubech. Jak se jim dařilo se dozvíte v našem pravidelném přehledu.

Probíhá volný prodej permanentek na sezonu 2019/2020

před 3 dny
Neváhejte a pořiďte si permanentní vstupenku na novou sezonu, právě teď probíhá volný prodej. V článku najdete informace k nákupu.

Další články