Juniorka zahájila zimní přípravu

Také 3. ledna začala zimní příprava slávistické juniorce. Junioři vstoupili do přípravy na jarní část s novým hlavním trenérem.

Změny v realizačním týmu

K několika změnám došlo v realizačních týmu juniorky. Hlavní trenér Pavel Řehák se už natvralo přesunul jako asistent k A-týmu. Jeho roli tak převzal Martin Hyský, spolu s Ivem Knoflíčkem bude v roli asistenta trenéra působit nově David Střihavka. Novým trenérem brankařů juniorky bude Kamil Čontofalský. Kondičním trenérem zůstává Lukáš Bodeček, masérem pak Pavel Síla a vedoucím týmu je Petr Rak. Tradičním dlouholetým kustodem je Jaroslav Fousek.

Ke změnám se vyjádřil Jan Nezmar: „Pavla Řeháka potřebujeme na stálo u A-týmu. I nadále však zůstane člověkem, který bude garantovat propojení juniorky s áčkem. V podobné roli je také Radek Černý, který zaštiťuje jednotnou filozofii přípravy brankařů, stejné to je u Aleše Píty, který se zaměřuje na kondiční stránku,“ popsal změny v realizačním týmu juniorky a vzájemné propojení A-týmu s mládeží sportovní ředitel Jan Nezmar.

Hráči v přípravě

V tuto chvíli se s juniorkou připravují tito hráči: 

Brankáři: Luka Radotić, Denis Radimský, Martin Otáhal 

Obránci: Martin Bejbl, Libor Drozda, Vojtěch Krupička, Martin Mach, Václav Pardubský, Vojtěch Mareš, Jiří Janoušek, Dominik Škarda

Záložníci: Adam Petrák, Michael Hönig, Farid Nabiyev, Jan Havránek, David Macháček, Tadeáš Michovský, Vojtěch Šilhan, Jan Fukala, Michal Vaněk,  David Beňo, Marcel Čermák, Andrei Sintean, Kristijan Trapanovski, Marko Alvir

Útočníci: Michael Azilinon, 

Vzhledem k probíhající zimní přípravě se můžou uskutečnit další přesuny hráčů.

Rozpis přípravných duelů:

7. - 12. ledna
Soustředění Nymburk

9. ledna
SK Polaban Nymburk – SK Slavia Praha, 17:00

18. ledna
SK Slavia Praha – 1. FC Norimberk U19, 13:30, UMT Eden

19. ledna
FK Slavoj Vyšehrad 
–SK Slavia Praha, 11:00, UMT Vyšehrad

26. ledna
SK Slavia Praha 
– FK Viktoria Žižkov, 13:30, UMT Xaverov

29. ledna
SK Slavia Praha 
– SK Český Brod, 19:00, UMT Xaverov

3. února
SK Slavia Praha 
– Zaglebie Lubin B, 14:00, UMT Xaverov

9. února
FK Dobrovice 
– SK Slavia Praha, 15:00

Aktuálně

Byli jsme dobře připraveni

před 2 dny
O výhře nad Guoanem, rychlé aklimatizaci v Portugalsku i souboji o místo v týmu mluvili po zápase Zdeněk Houštecký a Jakub Jugas.

Slavia poráží Sinobo Guoan 4:0

před 2 dny
Slavia v prvním přípravném utkání na soustředění v Portugalsku vyzvala Beijing Sinobo Guoan. Ve větrných podmínkách dokázali červenobílí svého soupeře přehrát 4:0 a připisují si tak v přípravě další výhru.

ONLINE: Prvním soupeřem Beijing Sinobo Guoan

před 2 dny
Od 14:00 hraje Slavia první přípravné utkání na soustředění v Portugalsku. Sešívaní nastoupí proti Beijingu Sinobo Guoan.

Další články