Juniorku čeká derby se Spartou

Zítra uzavře juniorka základní část Juniorské ligy. Poslední zápas před nadstavbovou částí odehrají sešívaní na Xaverově proti Spartě. Výkop je v 11:00.
Před závěrečným utkáním základní části už nemají junioři Slavie šanci na postup do elitní nadstavbové skupiny. I tak bude mít derby se Spartou tradičně velký náboj. Svěřenci Pavla Řeháka budou chtít ukončit sérii nepříznivých výsledků.

Trenérský tým a hráči juniorky zvou všechny diváky na juniorské derby. Přijďte ve středu 4. 4. od 11:00 na Xaverov podpořit juniory Slavie v měření pražských "S"!


Aktuálně

Slávisté uspěli na prestižním turnaji v Číně

včera
Tým složený z hráčů U19 a U17 se zúčastnil prestižního turnaje v Pekingu. Mladí slávisté obsadili v nabité konkurenci světových fotbalových klubů páté místo.

Po sezoně snů bereme Ligu mistrů jako příležitost

před 2 dny
Na tiskové konferenci u příležitosti zahájení letní přípravy před sezonou 2019/20 nechyběl ani předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

Jsem připravený tvrdě pracovat a bojovat o pozici

před 2 dny
K týmu Slavie se připojil i bahrajnský útočník Júsuf Hilál, který jarní část sezony strávil na hostování. „Těším se na práci v tak velkém klubu, jako je Slavia," hlásí urostlý střelec.

Další články