Juniorku čeká derby se Spartou

Zítra uzavře juniorka základní část Juniorské ligy. Poslední zápas před nadstavbovou částí odehrají sešívaní na Xaverově proti Spartě. Výkop je v 11:00.
Před závěrečným utkáním základní části už nemají junioři Slavie šanci na postup do elitní nadstavbové skupiny. I tak bude mít derby se Spartou tradičně velký náboj. Svěřenci Pavla Řeháka budou chtít ukončit sérii nepříznivých výsledků.

Trenérský tým a hráči juniorky zvou všechny diváky na juniorské derby. Přijďte ve středu 4. 4. od 11:00 na Xaverov podpořit juniory Slavie v měření pražských "S"!


Aktuálně

Byli jsme dobře připraveni

před 2 dny
O výhře nad Guoanem, rychlé aklimatizaci v Portugalsku i souboji o místo v týmu mluvili po zápase Zdeněk Houštecký a Jakub Jugas.

Slavia poráží Sinobo Guoan 4:0

před 2 dny
Slavia v prvním přípravném utkání na soustředění v Portugalsku vyzvala Beijing Sinobo Guoan. Ve větrných podmínkách dokázali červenobílí svého soupeře přehrát 4:0 a připisují si tak v přípravě další výhru.

ONLINE: Prvním soupeřem Beijing Sinobo Guoan

před 2 dny
Od 14:00 hraje Slavia první přípravné utkání na soustředění v Portugalsku. Sešívaní nastoupí proti Beijingu Sinobo Guoan.

Další články