Kádr pro utkání v Dortmundu

Sešívané čeká v úterý od 21:00 poslední skupinový zápas Ligy mistrů, ve kterém se v Dortmundu utkají s domácí Borussií. Jindřich Trpišovský bude mít k dispozici 22 hráčů.

V úterý od 21:00 vyběhnou sešívaní k poslednímu, šestému utkání skupiny F proti domácí Borussii Dortmund. Do soupisky pro utkání se vměstnalo 22 hráčů, kteří tak budou trenéru Jindřichu Trpišovskému k dispozici pro utkání, které bude hostit proslulý Westfalenstadion. Do Dortmundu kromě dlouhodobě zraněného Davida Hovorky neodcestuje Jakub Hromada, kterého rovněž sužují zdravotní problémy. Na palubě se zbytkem týmu pak nechybí Jakub Hora.

Kromě hráčů A-týmu odletí do Dortmundu k poslednímu zápasu skvěle rozehrané skupiny UEFA Youth League i sešívaný výběr U19. Svěřenci Martina Hyského se pokusí zopakovat výkon z druhého skupinového zápasu, ve kterém dokázali v Praze porazit Dortmund poměrem 1:0. 

 

Aktuálně

Slavisté odletěli do dánského Herningu

dnes
Slávisté odletěli z Letiště Václava Havla do Herningu, kde je čeká odveta play-off Ligy mistrů proti domácímu FC Midtjylland. Utkání se odehraje ve středu od 21:00.

Béčko porazilo Sokolov 5:0. Sima a Křišťan pálili dvakrát

včera
Slávisté navázali na první výhru sezony z minulého kola a na domácím hřišti porazili ještě v minulé sezoně druholigový Sokolov vysoko 5:0. Dvěma góly se prosadil senegalský útočník Abdallah Sima.

Snažím se plnit roli, se kterou jsem přišel

včera
Poprvé v základní sestavě nastoupil proti Slovácku Jan Kuchta, který hned v úvodu zápasu zařídil penaltu. „Jsem za to hrozně šťastný,“ říká.

Další články