Kádr pro utkání v Dortmundu

Sešívané čeká v úterý od 21:00 poslední skupinový zápas Ligy mistrů, ve kterém se v Dortmundu utkají s domácí Borussií. Jindřich Trpišovský bude mít k dispozici 22 hráčů.

V úterý od 21:00 vyběhnou sešívaní k poslednímu, šestému utkání skupiny F proti domácí Borussii Dortmund. Do soupisky pro utkání se vměstnalo 22 hráčů, kteří tak budou trenéru Jindřichu Trpišovskému k dispozici pro utkání, které bude hostit proslulý Westfalenstadion. Do Dortmundu kromě dlouhodobě zraněného Davida Hovorky neodcestuje Jakub Hromada, kterého rovněž sužují zdravotní problémy. Na palubě se zbytkem týmu pak nechybí Jakub Hora.

Kromě hráčů A-týmu odletí do Dortmundu k poslednímu zápasu skvěle rozehrané skupiny UEFA Youth League i sešívaný výběr U19. Svěřenci Martina Hyského se pokusí zopakovat výkon z druhého skupinového zápasu, ve kterém dokázali v Praze porazit Dortmund poměrem 1:0. 

 

Aktuálně

Tomáš Souček dostal svolení odletět do Londýna

včera
Tomáš Souček dostal povolení od vedení klubu odletět do Londýna k jednání s West Ham United FC.

Prohlédněte si stadion v doprovodu legendy!

včera
Prohlédněte si prostory stadionu a muzea Slavie za účasti legendy. Od pondělí 3. února do sobory 8. února jsme pro vás připravili speciální akci.

Do ofenzivy to byl mnohem lepší výkon, těší trenéra

před 3 dny
Sešívaní remizovali v druhém přípravném zápase s Českými Budějovicemi 3:3. ​„Přípravné zápasy jsou vždy nahoru dolů," říká Jindřich Trpišovský.

Další články