Kamil Čontofalský je zraněný, v Liberci bude chybět

EDEN – V nedělním zápase 2. kola Gambrinus ligy v Liberci bude Slavii chybět brankář Kamil Čontofalský. Pětatřicetiletý gólman utrpěl tržnou ránu na noze.
„Kamil se zranil nešťastnou náhodou o víkendu při práci na zahradě, telefonoval mi to hned z nemocnice po ošetření. Je to samozřejmě obrovská smůla. Věřím, že rekonvalescence bude probíhat bez komplikací a že Kamil bude co nejdříve v pořádku a zapojí se do tréninku,“ uvedl trenér Slavie Michal Petrouš.

Momentálně má brankář Slavie nařízený klidový režim.

„Kamil má zhruba pěticentimetrovou tržnou ránu na lýtku, očekávaná doba léčby se odhaduje přibližně na dva týdny,“ doplnil lékař Slavie Michal Tuček

Aktuálně

Je to výjimečná příležitost, ví Jindřich Trpišovský

včera
Sešívaní v úterý večer nastoupí do prvního zápasu play-off Ligy mistrů na hřišti rumunské Kluže. ​„Jejich tým je studnice zkušeností, šance jsou padesát na padesát," říká Jindřich Trpišovský.

Cítíme velkou šanci, jdeme si za tím, vyzývá Souček

včera
Sešívaný záložník Tomáš Souček si je před zápasem v Kluži vědom velké šance pro postup do Ligy mistrů. ​„Věřím, že nyní máme na postup tu největší šanci. Jdeme si za tím."

V evropských pohárech s logem DONOR na dresech

včera
V úterý 20. srpna čeká Slavii první zápas play-off Ligy mistrů UEFA v rumunské Kluži. V zápasech evropských pohárů v sezoně 2019/2020 bude propagovat na svých dresech sdružení DONOR, které pomáhá pacientům po transplantaci kmenových buněk nebo jejich rodinám.

Další články