Kateřina Svitková v nominaci na gól sezony UEFA

Velký úspěch zaznamenala kapitánka Slavie Kateřina Svitková. Její gól do sítě Bayernu Mnichov kandiduje na nejkrásnější gól sezony v soutěžích UEFY!

UEFA.com zveřejnila hlasování o nejkrásnější gól uplynulé sezony, který padl v soutěžích pod hlavičkou evropské fotbalové asociace. Mezi deseti nominovanými brankami nechybí mimo góly hvězd jako Cristiano Ronaldo a Lionel Messi i branka jediné zástupkyně ženského fotbalu a kapitánky Slavie Kateřiny Svitkové!

Třiadvacetiletá fotbalistka roku 2018 prožila svůj velký moment slávy v úvodním zápase čtvrtfinále Ligy mistryň proti Bayernu Mnichov, se kterým sešívané fotbalistky remizovaly 1:1. Jediný gól Slavie vsítila v rekordně zaplněném Sinobo Stadium právě Kateřina Svitková, která v 72. minutě napřáhla z více než třiceti metrů a fantastickou ranou do pravého horního růžku překonala bezmocnou hostující gólmanku!

Krásný gól slávistické opory se nyní zařadil mezi deset nejpovedenějších, které v soutěžích pod hlavičkou UEFY v sezoně 2018/19 padly. 

Hlasovat pro gól Kateřiny Svitkové můžete na stránkách UEFA.com!

Aktuálně

V sobotu od 19:30 proti Bohemians. Nezapomeňte na střelnici!

včera
V nedělním domácím zápase proti Bohemians nebude chybět Fortuna fotbalová střelnice! Atrakci si s předstihem vyzkoušeli i hráči Slavie, kteří díky čtrnácti vstřeleným brankám vytvořili nový rekord. Soutěžit můžete i vy!

Sedmý díl TOTÁLN! SEZONY ve SLAVIA MUSEUM 29. srpna

včera
Exkluzivní premiéra sedmého dílu TOTÁLN! SEZONY se z provozních důvodů posouvá na čtvrtek 29. srpna.

Střelce jsem měl nastudovaného, prozradil Kolář

včera
Ondřej Kolář se stal díky chycené penaltě Omraniho hrdinou utkání v Kluži. ​„Všichni cítíme, že je postup blízko, ale musíme si uvědomit, že jsme teprve v poločase," uklidňoval euforii.

Další články