Kateřina Svitková v nominaci na gól sezony UEFA

Velký úspěch zaznamenala kapitánka Slavie Kateřina Svitková. Její gól do sítě Bayernu Mnichov kandiduje na nejkrásnější gól sezony v soutěžích UEFY!

UEFA.com zveřejnila hlasování o nejkrásnější gól uplynulé sezony, který padl v soutěžích pod hlavičkou evropské fotbalové asociace. Mezi deseti nominovanými brankami nechybí mimo góly hvězd jako Cristiano Ronaldo a Lionel Messi i branka jediné zástupkyně ženského fotbalu a kapitánky Slavie Kateřiny Svitkové!

Třiadvacetiletá fotbalistka roku 2018 prožila svůj velký moment slávy v úvodním zápase čtvrtfinále Ligy mistryň proti Bayernu Mnichov, se kterým sešívané fotbalistky remizovaly 1:1. Jediný gól Slavie vsítila v rekordně zaplněném Sinobo Stadium právě Kateřina Svitková, která v 72. minutě napřáhla z více než třiceti metrů a fantastickou ranou do pravého horního růžku překonala bezmocnou hostující gólmanku!

Krásný gól slávistické opory se nyní zařadil mezi deset nejpovedenějších, které v soutěžích pod hlavičkou UEFY v sezoně 2018/19 padly. 

Hlasovat pro gól Kateřiny Svitkové můžete na stránkách UEFA.com!

Aktuálně

Informace k poslednímu zápasu letošního roku!

dnes
Přijďte do Edenu na rozloučení se SUPER podzimem a na poslední zápas roku 2019! V neděli 15. prosince je na programu utkání 20. kola FORTUNA:LIGY mezi Slavií a Českými Budějovicemi.

Zelený život ovládne poslední podzimní ligové kolo

včera
Fotbal pro všechny děti a bez omezení. Tak by se dala přeložit iniciativa Ligové fotbalové asociace a všech ligových klubů pod hlavičkou Nadačního fondu Zelený život. Závěr podzimní části FORTUNA:LIGY se převlékne do zelena. Dvacáté ligové kolo bude totiž patřit Nadačnímu fondu Ligové fotbalové asociace Zelený život, který podporuje mladé fotbalisty a fotbalistky ze sociálně slabších rodin ve věku 5 - 15 let.

Bavili jsme lidi fotbalem, o to nám jde

před 2 dny
Sešívaní podlehli v posledním zápase základní skupiny Ligy mistrů Dortmundu těsně 1:2. ​„Pro hráče i tým mám jen slova uznání," říká Jindřich Trpišovský.

Další články