Kuchta a Freit se zapojí do přípravy s ligovými celky

Úspěšní střelci z přípravného duelu s Viktorií Žižkov Jan Kuchta a Tomáš Freit se připojí do přípravy s dalšími ligovými týmy a dolaďuje se jejich hostování.

Útočník Jan Kuchta se začne připravovat se Slováckem. Reprezentant do jednadvaceti let odehrál jarní část na hostování v druholigové Viktorii Žižkov. V letní přípravě nastoupil v dresu Slavie do dvou přípravných duelů. Trefil se jak do sítě Chotěboře, tak proti Viktorii Žižkov.

Křídlo Tomáš Freit se zapojí do přípravy s nováčkem Fortuna Ligy z Opavy. Tomáš Freit je ve Slavii rok, do sešívaného dresu přestoupil z Baníku Ostrava. V jarní části na sebe upozornil hattrickem do sítě Sparty v juniorském derby. Naskočil také do dvou přátelských zápasů letní přípravy Áčka, gólově se dokázal prosadit proti Viktorii Žižkov.

U obou hráčů se finalizuje podoba jejich hostování.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

dnes
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

dnes
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

dnes
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články