Kuchta a Freit se zapojí do přípravy s ligovými celky

Úspěšní střelci z přípravného duelu s Viktorií Žižkov Jan Kuchta a Tomáš Freit se připojí do přípravy s dalšími ligovými týmy a dolaďuje se jejich hostování.

Útočník Jan Kuchta se začne připravovat se Slováckem. Reprezentant do jednadvaceti let odehrál jarní část na hostování v druholigové Viktorii Žižkov. V letní přípravě nastoupil v dresu Slavie do dvou přípravných duelů. Trefil se jak do sítě Chotěboře, tak proti Viktorii Žižkov.

Křídlo Tomáš Freit se zapojí do přípravy s nováčkem Fortuna Ligy z Opavy. Tomáš Freit je ve Slavii rok, do sešívaného dresu přestoupil z Baníku Ostrava. V jarní části na sebe upozornil hattrickem do sítě Sparty v juniorském derby. Naskočil také do dvou přátelských zápasů letní přípravy Áčka, gólově se dokázal prosadit proti Viktorii Žižkov.

U obou hráčů se finalizuje podoba jejich hostování.

Aktuálně

Vladimír Coufal v nejlepší sestavě Evropské ligy

včera
Vladimír Coufal se po zápase s belgickým Genkem dostal do nejlepší jedenáctky uplynulého kola Evropské ligy.

Zápas v Plzni zvládne ten, kdo ukočíruje emoce

včera
Po utkání s Genkem mají slávisté pouhé dva dny odpočinku před ligovým šlágrem v Plzni. „Oba týmy se nemají čím překvapit. Půjde o to, abychom hráli podle svých not a vnutili je soupeři,“ vyhlíží duel trenér Jindřich Trpišovský.

Velice náročné utkání, hodnotil Trpišovský Genk

před 2 dny
V prvním duelu s Genkem sešívaní remizovali 0:0: „Myslím si, že zápas měl vše. Chyběly jen góly," mrzelo po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Další články