Kuchta a Freit se zapojí do přípravy s ligovými celky

Úspěšní střelci z přípravného duelu s Viktorií Žižkov Jan Kuchta a Tomáš Freit se připojí do přípravy s dalšími ligovými týmy a dolaďuje se jejich hostování.

Útočník Jan Kuchta se začne připravovat se Slováckem. Reprezentant do jednadvaceti let odehrál jarní část na hostování v druholigové Viktorii Žižkov. V letní přípravě nastoupil v dresu Slavie do dvou přípravných duelů. Trefil se jak do sítě Chotěboře, tak proti Viktorii Žižkov.

Křídlo Tomáš Freit se zapojí do přípravy s nováčkem Fortuna Ligy z Opavy. Tomáš Freit je ve Slavii rok, do sešívaného dresu přestoupil z Baníku Ostrava. V jarní části na sebe upozornil hattrickem do sítě Sparty v juniorském derby. Naskočil také do dvou přátelských zápasů letní přípravy Áčka, gólově se dokázal prosadit proti Viktorii Žižkov.

U obou hráčů se finalizuje podoba jejich hostování.

Aktuálně

Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem

včera
Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem Michalem Kolomazníkem.

Cenné vítězství na neoblíbené půdě, ví Jindřich Trpišovský

včera
Slávisté vstoupili do nového ročníku FORTUNA:LIGY vítězně, zlínský Fastav porazili těsně 1:0. „První kolo je vždy ošidné a není jednoduché začínat venku. Jsem rád, že jsme to zvládli. Stejně jako loni,” těší trenéra Jindřicha Trpišovského.

Na konci to bylo jenom o tom, jestli dáme gól, ví Hušbauer

včera
Josef Hušbauer jediným gólem zápasu rozhodl o výhře Slavie ve Zlíně. „Zlín začal velmi dobře. Druhá půle už byla z naší strany lepší," hodnotil utkání.

Další články