Kuchta a Freit se zapojí do přípravy s ligovými celky

Úspěšní střelci z přípravného duelu s Viktorií Žižkov Jan Kuchta a Tomáš Freit se připojí do přípravy s dalšími ligovými týmy a dolaďuje se jejich hostování.

Útočník Jan Kuchta se začne připravovat se Slováckem. Reprezentant do jednadvaceti let odehrál jarní část na hostování v druholigové Viktorii Žižkov. V letní přípravě nastoupil v dresu Slavie do dvou přípravných duelů. Trefil se jak do sítě Chotěboře, tak proti Viktorii Žižkov.

Křídlo Tomáš Freit se zapojí do přípravy s nováčkem Fortuna Ligy z Opavy. Tomáš Freit je ve Slavii rok, do sešívaného dresu přestoupil z Baníku Ostrava. V jarní části na sebe upozornil hattrickem do sítě Sparty v juniorském derby. Naskočil také do dvou přátelských zápasů letní přípravy Áčka, gólově se dokázal prosadit proti Viktorii Žižkov.

U obou hráčů se finalizuje podoba jejich hostování.

Aktuálně

ONLINE: Slavia hraje odvetu na Chelsea

dnes
Od 21:00 středoevropského času hraje Slavia odvetu čtvrtfinále Evropské ligy proti Chelsea.

Chelsea Miroslava Stocha od A do Z

dnes
Záložník Slavie Miroslav Stoch nastartoval svoji úspěšnou kariéru v londýnské Chelsea, se kterou se Slavie ve čtvrtek utká o postup do semifinále UEFA Europa League. Jak sešívaný kanonýr vzpomíná na své angažmá ve věhlasném ostrovním klubu?

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky na Chelsea

dnes
Ve čtvrtek 18. dubna odehrajeme odvetný zápas Evropské ligy v Londýně. Přečtěte si bližší informace k organizaci utkání. Pochod fanoušků startuje v 18:00.

Další články