Kuka se Šmicerem si zahrají hokej na rozlučkovém derby Pavla Kolaříka

Legendární hokejový obránce Pavel Kolařík odehraje v sobotu 10. listopadu v Edenu svoje poslední derby a kromě jiných si pozval do svého týmu i fotbalisty Pavla Kuku, Vladimíra Šmicera či reprezentačního trenéra Jaroslava Šilhavého.

Vladimír Šmicer nastoupí v útoku společně s hvězdnými hokejisty jakými jsou Jaroslav Bednář, Tomáš Vlasák nebo Viktor Ujčík, zatímco Pavel Kuka se postaví do branky.

Jako kluk jsem si vždycky přál být hokejovým brankářem a nastoupit někde před plným stadionem. Teď se mi možná můj sen splní,” těší se na utkání Kuka. 

Budu se snažit, abych neudělal ostudu, protože mě to moc baví, ale neumím to. Ale nejdeme si jen tak zahrát, ale vyhrát,” burcuje.

Musím vymyslet nějakou pěknou cenu pro toho soupeře, který mi puk trefí přesně do lapačky. Ideálně odněkud zpoza modré,” dodává bývalý vynikající fotbalový útočník s úsměvem.

Pražská Sparta bude mít také pořádně nabitý kádr. Vedle hokejistů jako jsou Petr Ton, Jaroslav Hlinka nebo František Ptáček nastoupí fotbalisté Karel Poborský, Jiří Novotný či Horst Siegl.

Na rozlučkové derby se těší především jeho hlavní aktér, hokejový obránce Pavel Kolařík. „Jsem rád, že se povedla taková akce zorganizovat. Bude zábava zahrát si se svými bývalými spoluhráči a také s fotbalisty. Jsem zvědavý, jak jim to půjde, a doufám, že mi Pavel Kuka bude kvalitně krýt záda,” usmívá se Kolařík.

Na derby se člověk vždycky těšil a tohle pro mě bude obzvlášť speciální, protože bude moje poslední. Doufám, že přijde hodně lidí a všichni si to společně užijeme,” dodává legendární slávistická dvaasedmdesátka.

Vstupenky na “Poslední Derby Pavla Kolaříka” jsou v prodeji na webu hc-slavia.cz již nyní!

Aktuálně

Byli jsme dobře připraveni

před 2 dny
O výhře nad Guoanem, rychlé aklimatizaci v Portugalsku i souboji o místo v týmu mluvili po zápase Zdeněk Houštecký a Jakub Jugas.

Slavia poráží Sinobo Guoan 4:0

před 2 dny
Slavia v prvním přípravném utkání na soustředění v Portugalsku vyzvala Beijing Sinobo Guoan. Ve větrných podmínkách dokázali červenobílí svého soupeře přehrát 4:0 a připisují si tak v přípravě další výhru.

ONLINE: Prvním soupeřem Beijing Sinobo Guoan

před 2 dny
Od 14:00 hraje Slavia první přípravné utkání na soustředění v Portugalsku. Sešívaní nastoupí proti Beijingu Sinobo Guoan.

Další články