Kustod Jiří Strnad odchází k reprezentaci

EDEN – Kustod Jiří Strnad už na jaře sešívané dresy připravovat našim hráčům nebude. Po více než šesti letech práce u A-mužstva Slavie posílí realizační tým české reprezentace.
Jiří Strnad působil ve Slavii od podzimu 2007. Na Strahově a v Edenu tak zažil krásné momenty spojené se zápasy v Lize mistrů UEFA, otevření nového Edenu nebo oslavy mistrovských titulů.

Nezapomenutelné bylo jeho pěvecké vystoupení na jednom ze Slávistických bálů, kdy spolu se zpěvačkou Petrou Zámečníkovou po letech opět před publikem zazpívali svůj známý duet Lítáme v tom.

Jirkovi Strnadovi za celou Slavii děkujeme za jeho věrné služby a v jeho novém angažmá mu přejeme všechno nejlepší. Novým kustodem u A-týmu Slavie se stal Jiří Šveněk, který se už stará o mužstvo Slavie na herním soustředění v Turecku. 

Aktuálně

Vladimír Coufal v nejlepší sestavě Evropské ligy

včera
Vladimír Coufal se po zápase s belgickým Genkem dostal do nejlepší jedenáctky uplynulého kola Evropské ligy.

Zápas v Plzni zvládne ten, kdo ukočíruje emoce

včera
Po utkání s Genkem mají slávisté pouhé dva dny odpočinku před ligovým šlágrem v Plzni. „Oba týmy se nemají čím překvapit. Půjde o to, abychom hráli podle svých not a vnutili je soupeři,“ vyhlíží duel trenér Jindřich Trpišovský.

Velice náročné utkání, hodnotil Trpišovský Genk

před 2 dny
V prvním duelu s Genkem sešívaní remizovali 0:0: „Myslím si, že zápas měl vše. Chyběly jen góly," mrzelo po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Další články