Liga mistryň je tu! Do Edenu dorazí Arsenal

Ve středu od 18:30 se slávistky na domácí půdě v Edenu utkají v rámci osmifinále Ligy mistryň s londýnským Arsenalem. Přijďte naše holky podpořit! Vstupné pro všechny do 18 let je zdarma!

Slávistky si postup do osmifinále a možnost utkat se s atraktivním soupeřem z Britských ostrovů vybojovaly v minulém kole UEFA Women´s Champions league, když dvakrát porazily skotský celek Hibernian. Týmu z Edinburgu vsítila Slavia během dvou utkání neuvěřitelných devět branek, a to po venkovní výhře 4:1 a domácím triumfu 5:1.

Hráčky Arsenalu ale do Edenu rozhodně nepřijedou pro podobný příděl, jaký si odvezly jejich krajanky. O uplynulém víkendu sice podlehly v ligovém londýnském derby Chelsea 2:1, ale v předchozím kole Ligy mistryň dokázaly vyřadit ženský tým Fiorentiny se skóre 6:0 a Slavii tak rozhodně nečeká nic lehkého.

Atraktivní utkání, ve kterém budou slávistky potřebovat veškerou podporu diváků, začíná ve středu 16. října od 18:30 v Edenu. Pojďme naše holky podpořit v jejich boji o čtvrtfinále Ligy mistryň!

Vstupenky na utkání jsou už v předprodeji v síti TICKETPORTAL a v den zápasu je bude možné od 11:00 zakoupit na pokladnách u vstupu číslo 4. Držitelé permanentek mají vstup zdarma bez nutnosti dokoupení dalších vstupenek, jednotné vstupné je pak 100 Kč. Lístky nemají určená místa a každý si tak může sednout kamkoliv. Permanentkáři nemají automaticky rezervované své místo na tribuně. Vstupné zdarma budou mít navíc všichni do 18 let!

Pro fanoušky budou před utkáním otevřeny vstupy 1 a 2 a k dispozici bude hlavní a severní tribuna. U vstupů nebo na pokladnách si může každý vyzvednout magazín Poločas obsahující rozhovor s Dianou Bartovičovou. Ve fanshopu Slavie pak na zájemce čekají speciální šály k zápasu s Arsenalem, domácí dresy SK Slavia Praha nebo dámská sada triček, mikin a doplňků. 

Příznivci hostujícího celku budou mít k dispozici otevřenou pokladnu u vstupu č. 4. 

Aktuálně

Klára Cahynová zpátky ve Slavii

včera
Po dvou letech se do Slavie vrací zkušená reprezentantka Klára Cahynová, která přichází z německého 1. FFC Turbine Potsdam.

Zemřel vítěz Českého poháru a mitr Evropy Pavol Biroš

před 2 dny
Do fotbalového nebe odešel 12. srpna vítěz Českého poháru 1974 se Slavií a mistr Evropy 1976 Pavol Biroš. Bylo mu 67 let. Čest jeho památce!

B-tým v přípravě zdolal rezervu Norimberku

před 3 dny
Sešívaný B-tým se v rámci přípravy střetl s rezervou Norimberka. Na Xaverově svého soupeře zdolal 2:1.

Další články