Ligový ročník zahájíme ve Zlíně! Derby na začátku října | SK Slavia Praha

Ligový ročník zahájíme ve Zlíně! Derby na začátku října

Sešívaní už znají rozlosování všech 30 kol FORTUNA:LIGY pro ročník 2021/22. Ligovou sezonu zahájí ve Zlíně, se stejným soupeřem pak doma uzavřou základní část.

Příští ročník FORTUNA:LIGY zná své termíny. Liga začíná už 24. července! Do nového ročníku vstoupí neporažení mistři zápasem ve Zlíně, kde naposledy zvítězili 6:2 a hattrick v prvním poločase nastřílel Jan Kuchta. O týden později se v rámci druhého kola slávisté vydají do Teplic.

První domácí zápas čeká slávisty ve třetím kole (7.8.), kdy v Edenu přivítají Olomouc. Na derby si podobně jako v uplynulých letech fanoušci počkají do desátého kola (2.10.), kdy se odehraje zápas na Letné. Domácí derby je na programu ve 24. kole (5.3.).

Poslední podzimní kolo se odehraje 18. prosince a zimní pauza bude trvat do 5. února. Podobně jako v minulých sezonách se vrací FINÁLE FORTUNA:LIGY v podobě, jak ho známe z předchozích ročníků, kromě „zápasu o Evropu“ mezi pátým a vítězem playoff ze středu tabulky.

Rozlosování FORTUNA:LIGY 2021/22