Lístky do Plzně vyprodány

PRAHA – Slavii ve 13. kole HET ligy čeká zápas na hřišti Plzně. Utkání se hraje v neděli 5. listopadu od 18 hodin, vstupenky do sektoru hostů se vyprodaly v pondělním přednostním prodeji pro permanentkáře a utkání je tak kompletně vyprodáno.
Kapacita sektoru hostů stadionu ve Štruncových sadech je 627 míst. Větší část vstupenek je rezervována pro fanouškovské organizace – pro fanoušky, kteří pojedou se zájezdem organizovaným Tribunou Sever, organizovaným autobusovým zájezdem Fanklubu a omezený počet lístků pro odbočky Odboru přátel. 

Do pondělního prodeje tak zbývá 200 vstupenek, které budou v přednostním prodeji pro majitele permanentních vstupenek. Limit na jednu permanentní vstupenku jsou 2 lístky a na jednu osobu 6 lístků (při předložení 3 permanentek). Přednostní prodej pro permanentkáře bude probíhat do středy, od čtvrtka bude zahájen volný prodej, pokud zbude volná kapacita.

Prodej bude probíhat na pokladnách u vstupu č. 4 v Edenu během jejich otevírací doby. Cena vstupenky je
230 korun a upozorňujeme, že lístky je nutné platit pouze v hotovosti a je nutné s sebou mít permanentní vstupenku ve fyzické podobě.

Otevírací doba pokladen:
Pondělí 30. října 12 - 18
Úterý 31. října 12 - 18
Středa 1. listopadu 13 - 19
Čtvrtek 2. listopadu 10 - 19:45

Aktuálně

Kluci ukázali, že jsou velký tým

včera
Asistent trenéra Jaroslav Köstl vnímal utkání i na některé chyby velmi pozitivně. „Výkon nebyl bezchybný, ale i přes to dokážu tvrdit, že byl skvělý,“ hodnotil po zápase.

Po herní stránce to bylo výborné, říká Souček

včera
Skvělým výkonem podpořeným dvěma vstřelenými góly pomohl Slavii k vítězství v 292. derby a postupu do finále poháru záložník Tomáš Souček. „Máme těžký program, vítězství nám ale nalije krev do žil," těší sešívanou dvaadvacítku.

Zaslouženě jsme vyhráli, těší Lukáše Masopusta

včera
Třetím gólem završil Lukáš Masopust jednoznačnou výhru 3:0 v pohárovém derby a pomohl k postupu do finále MOL Cupu: „Je to Mickův gól. Já jsem to dostal na zlatém podnosu," pochválil svého spoluhráče střelec třetí branky.

Další články