Lukáš Červ přestupuje do Liberce

Po dvou hostováních v Jihlavě a Pardubicích odchází jednadvacetiletý záložník na sever Čech.

Lukáš Červ míří do Slovanu Liberec na přestup, Slavia má ale právo zpětného odkupu za předem určenou částku.

"Jedná se o stejný model jako u Denise Višinského. Hráči si díky přestupu získávají pevnou pozici hned od začátku a svými výkony si mohou říct o další zájem Slavie v budoucnu. Přejeme Lukášovi hodně štěstí," popsal přestup mladého záložníka Jiří Bílek.

Mladý záložník působil ve Slavii nejprve mezi lety 2009 až 2011, podruhé pak zamířil do červenobílých barev v roce 2017. Ve slávistickém dorostu slavil mistrovské tituly s celky U17 a U19, zahrál si také mládežnickou Ligu mistrů. Za A-tým Slavie nastoupil mládežnický reprezentant do jediného soutěžního utkání a získal také mistrovský titul v sezoně 2019/20.

Sezonu 2020/21 odehrál na hostování ve druholigové Jihlavě, za kterou vstřelil sedm branek. O rok později zamířil na rok do východočeských Pardubic, za které si připsal 22 ligových startů a dokázal se dvakrát gólově prosadit.

Aktuálně

Slávisté podruhé odcestovali do Rakouska

dnes
Sešívaní v neděli opět zamířili do rakouského Aigenu, kde je čeká poslední fáze přípravy před startem nové sezony.

Plán letní přípravy B-týmu

před 2 dny
Slávistický B-tým po úspěšné a postupové sezoně zahájí letní přípravu na začátku července. Sešívané čeká soustředění a přípravná utkání.

​Informace k přípravným zápasům Slavie v Rakousku

před 3 dny
V průběhu druhého soustředění v rakouském Aigenu odehrají svěřenci Jindřicha Trpišovského tři přípravná utkání. Přečtěte si důležité informace k těmto duelům.

Další články