sparta>slavia

Majitel stadionu v Edenu k výpadku světla během zápasu s Baníkem

EDEN - Během pátečního zápasu Slavie s Baníkem Ostrava došlo k výpadku světla. Stadion v Edenu se ponořil do tmy zhruba v 69. minutě, výpadek světla trval přibližně třináct minut.

Zveřejňujeme stanovisko majitele stadionu k této záležitosti:


„Podle prvních poznatků se jeví, že příčinou výpadku byla porucha na UPS, ale definitivní potvrzení budeme mít až po komplexní prohlídce celého systému,“ komentuje důvod výpadku majitel arény Václav Slavíček.

Podle něj by mělo být do budoucna takové situaci zamezeno, neboť ještě před plánovaným utkáním UEFA Superpoháru, který se v Edenu odehraje v termínu 30. srpna 2013, dojde k rekonstrukci systému osvětlení v aréně. Rekonstrukcí se nejen posílí intenzita osvětlení, ale dojde také k testování celého systému, které má zamezit tomu, aby se podobná situace opakovala.

„Omlouváme se hráčům i fanouškům a po dohodě s SK Slavia Praha navrhneme způsob, jak budeme fanouškům přerušení utkání kompenzovat,“ doplnila obchodní ředitelka E Side Lucie Brabcová

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce října: Adam Pudil

dnes
Hlasování o mládežnický gól měsíce října proběhlo na Facebookovoé stránce slavistické mládeže. Vítězem se stal Adam Pudil z kategorie U17.

Informace pro fanoušky k zápasu v Berlíně

včera
Poslední zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia na půdě Unionu Berlín. K zápasu si v článku přečtěte informace.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 spuštěna

včera
Dnes jsme spustili registraci na tradiční slávistický letní fotbalový kemp. Kemp proběhne ve dvou turnusech, první v Edenu a druhý v Horních Měcholupech. Můžete tak svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články