Martin Dostál a Marek Červenka budou hostovat v Baníku

PRAHA – Obránce Martin Dostál a útočník Marek Červenka budou během podzimní části působit v Baníku Ostrava. Do ostravského klubu odcházejí na půlroční hostování bez opce.
„Potřebujeme, aby oba hráli. Marek Červenka je mladý hráč, který podle mě potřebuje pravidelně hrát. Martin Dostál nedostával tolik příležitostí, takže je to pro oba velká šance, aby ukázali, že jsem udělal chybu,“ vysvětlil trenér Slavie Dušan Uhrin.

Martin Dostál je odchovancem Slavie, červenobílý dres oblékal od šesti let. V Edenu prošel všemi mládežnickými výběry. V roce 2008 odešel do SK Union Čeklákovice, v zimě 2011 se vrátil zpátky do Slavie. Aktuálně byl služebně nejstarším hráčem v A-týmu Slavie, za který odehrál celkem 62 ligových zápasů.

Také Marek Červenka je ve Slavii od dětství. Ve Slavii si připsal zisk titulu v Juniorské lize, hostoval také ve Vlašimi a nejúspěšnější období prožil na hostování v Sokolově, kde se stal za podzim 2014 nejlepším střelcem druhé ligy. V květnu oslavil premiérovou ligovou trefu v dresu Slavie. Za áčko odehrál celkem 11 zápasů.

Aktuálně

Rekordní návštěva na zápase s Bayernem Mnichov

dnes
Středeční bitva slávistek s Bayernem Mnichov přilákala na Sinobo Stadium neuvěřitelných 6 822 diváků. Padl tak český klubový rekord v počtu fanoušků na zápase ženského fotbalu, který překonal čtyři roky starou návštěvu 4 224 diváků na zápase proti Barceloně.

Informace o vstupenkách na Chelsea, předprodej od pondělí

dnes
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Informace pro fanoušky cestující na venkovní zápas s Chelsea

včera
Ve čtvrtek 18. dubna odehrajeme odvetný zápas Evropské ligy v Londýně. Přečtěte si bližší informace k organizaci utkání a prodeji vstupenek.

Další články