Michal Beran bude hostovat v Liberci

Michal Beran odchází dle plánu na roční hostování bez opce do Liberce, odkud k sešívaným na začátku přestupního období přestoupil.

Michal Beran, který sešívané na začátku letního přestupního období posílil z Liberce, stráví ročník 2020/21 na hostování ve svém bývalém klubu na severu Čech. Se Slavii talentovaný záložník absolvoval část kondičního soustředění a kompletní herní soustředění v Rakousku, ve kterém zasáhl do obou přípravných zápasů.

„Příprava mi dala hrozně moc. Nikdy jsem těžší přípravu nezažil. Snažil jsem se nasát novou atmosféru a kluci mi moc pomohli. Doufám, že se mnou byli všichni spokojení a jednou Slavii pomůžu,“ pevně věří dvacetiletý Michal Beran.

Možnost hostování zvolil spolu s trenéry především kvůli potřebné zápasové zátěži, kterou pro rozvoj potřebuje. „Domluvil jsem se dohromady s trenéry, že to ještě teď bude rozumnější kvůli velké konkurenci v záložních řadách týmu. V Liberci budu hrát kvalitní zápasy a doufám, že až se vrátím budu na Slavii připravený a budu jí mít co dát.“

Michal Beran odchází na roční hostování do Liberce tak, jak se dle původního plánu předpokládalo. „Michal Beran absolvoval úspěšně přípravu. Nasál atmosféru a zjistil, jaké jsou nároky trenérů ve Slavii. Nyní se vrací do Liberce, jak bylo původně domluveno, aby měl větší herní vytížení, při kterém ho budou trenéři sledovat," doplnil tiskový mluvčí Slavie Michal Býček.

Aktuálně

Oslavy 28. října v historii: Prestižní mezinárodní zápasy

dnes
Den po oslavách 28. října nastoupí Slavia v duelu Evropské ligy UEFA proti Bayeru Leverkusen. Dříve nic neobvyklého. Tradici mezinárodních zápasů při příležitosti státního svátku zavedl příznivec Slavie Edvard Beneš.

Každý bod teď bude velice důležitý

včera
Ve čtvrtek sešívané v Edenu čeká druhý zápas Evropské ligy proti Leverkusenu. „Přípravě jsme věnovali hodně času. Doufám, že se to v zápase projeví,“ říká Jindřich Trpišovský.

Bude nám vyhovovat presovat proti týmu, který hraje zezadu

včera
Lukáš Provod, který si v minulém zápasu proti Beerševě připsal jediný gól Slavie, věří, že by sešívaným mohla hra Leverkusenu svědčit.

Další články