Michal Beran bude hostovat v Liberci

Michal Beran odchází dle plánu na roční hostování bez opce do Liberce, odkud k sešívaným na začátku přestupního období přestoupil.

Michal Beran, který sešívané na začátku letního přestupního období posílil z Liberce, stráví ročník 2020/21 na hostování ve svém bývalém klubu na severu Čech. Se Slavii talentovaný záložník absolvoval část kondičního soustředění a kompletní herní soustředění v Rakousku, ve kterém zasáhl do obou přípravných zápasů.

„Příprava mi dala hrozně moc. Nikdy jsem těžší přípravu nezažil. Snažil jsem se nasát novou atmosféru a kluci mi moc pomohli. Doufám, že se mnou byli všichni spokojení a jednou Slavii pomůžu,“ pevně věří dvacetiletý Michal Beran.

Možnost hostování zvolil spolu s trenéry především kvůli potřebné zápasové zátěži, kterou pro rozvoj potřebuje. „Domluvil jsem se dohromady s trenéry, že to ještě teď bude rozumnější kvůli velké konkurenci v záložních řadách týmu. V Liberci budu hrát kvalitní zápasy a doufám, že až se vrátím budu na Slavii připravený a budu jí mít co dát.“

Michal Beran odchází na roční hostování do Liberce tak, jak se dle původního plánu předpokládalo. „Michal Beran absolvoval úspěšně přípravu. Nasál atmosféru a zjistil, jaké jsou nároky trenérů ve Slavii. Nyní se vrací do Liberce, jak bylo původně domluveno, aby měl větší herní vytížení, při kterém ho budou trenéři sledovat," doplnil tiskový mluvčí Slavie Michal Býček.

Aktuálně

Je to velká ztráta bodů, mohli jsme vyhrát

včera
Sešívaní po nepovedeném prvním poločase museli dotahovat utkání s Budějovicemi, které nakonec skončilo 2:2. Zápas hodnotil na tiskové konferenci trenér Jindřich Trpišovský.

Musíme od začátku hrát jako v druhé půli

včera
Jan Kuchta šel v Budějovicích na hřiště o poločase za stavu 0:2. K vyrovnání přispěl vybojovanou penaltou a asistencí. I tak byl ale po remíze 2:2 hodně kritický.

Remíza v Budějovicích. Trefili se Olayinka a Oscar

včera
Sešívaným se po nepovedeném prvním poločase podařilo vyrovnat zápas s Českými Budějovicemi potom, co se trefili Olayinka s Oscarem, a utkání skončilo 2:2.

Další články