Mikuláš naděloval v Edenu

Ačkoliv standardně chodí až 5. prosince, do dětského sektoru na Sinobo Stadium si našel Mikuláš cestu už na nedělním utkání s Karvinou. A spolu s ním i řada doprovodných aktivit pro děti.

Na první prosincové utkání bylo do dětského sektoru nainstalováno vyhřívání, aby bylo v koridoru útulněji. Pro malé slávisty bylo na nedělní odpoledne současně nachystáno v sektoru zdarma speciální občerstvení – chlad mohli zahnat kakaem nebo čajem, dát si čerstvé ovoce, popkorn nebo třeba bábovku a párek v rohlíku.

Hlavní atrakcí byl Mikuláš, který spolu s dvěma čerty a andělem rozdával za odříkané básničky drobné sladkosti a slávistické plakáty. Balónkový Mág pro děti modeloval červenobílé figurky z balonků. Vyfotit se pak mohli u připravené superslávistické fotostěny.

V dětském koutku s fotbalovou brankou se malým nadějím věnoval trenér ze slávistické akademie. U stolků si pak děti mohly malovat, skládat hlavolamy, hrát pexeso nebo napsat dopis Ježíškovi. Kromě sladkých odměn pak za své snažení mohli malí slávisté a malé slávistky získat i poukázky na atrakce v hračkářství Hamleys.

Ti starší si mohli na PlayStationu změřit síly profesionálními hráči FIFY. Dětem se věnovali Štěpán "RIIJK" Sobocki a Martin "kobbycz" Strnad, kteří Slavii reprezentují v rámci Datart e:LIGY. O poločasové přestávce pak dorazili na autogramiádu i hráči A-týmu Lukáš Masopust a Tomáš Holeš.

Na fandění dostaly všechny děti tleskátka v designu Superslavia, v rámci malování na obličej si pak mohly nechat vyzdobit tváře nejen slávistickými motivy. A pokud jim přeci jen k fandění něco scházelo, byl v sektoru také stánek fanshopu.

Fotogalerie

Aktuálně

Slavisté odletěli do dánského Herningu

dnes
Slávisté odletěli z Letiště Václava Havla do Herningu, kde je čeká odveta play-off Ligy mistrů proti domácímu FC Midtjylland. Utkání se odehraje ve středu od 21:00.

Béčko porazilo Sokolov 5:0. Sima a Křišťan pálili dvakrát

včera
Slávisté navázali na první výhru sezony z minulého kola a na domácím hřišti porazili ještě v minulé sezoně druholigový Sokolov vysoko 5:0. Dvěma góly se prosadil senegalský útočník Abdallah Sima.

Snažím se plnit roli, se kterou jsem přišel

včera
Poprvé v základní sestavě nastoupil proti Slovácku Jan Kuchta, který hned v úvodu zápasu zařídil penaltu. „Jsem za to hrozně šťastný,“ říká.

Další články