Milan Škoda přestupuje do Rizesporu

Kapitán Milan Škoda dokončil svůj přestup do tureckého Rizesporu, ve kterém podepsal smlouvu na 1,5 roku.

Útočník, kapitán a novodobá slavistická legenda Milan Škoda dokončil během sobotního rána svůj přestup do Rizesporu, se kterým si zahraje tureckou nejvyšší soutěž Süper Lig. V severovýchodním tureckém pobřežním městě podepsal smlouvu na 1,5 roku.

Milan Škoda dostal od klubu na konci minulého týdne svolení jednat s klubem v zahraničí a s týmem neodletěl na kondiční soustředění do Marbelly. „Nechcete věřit tomu, že se to může stát. Lídr, kapitán, osobnost, přítel, Legenda. Dali jsme souhlas, aby dohrál svoji nádhernou kariéru tak, kde bude na svoji pozici nastupovat do zápasů v základní sestavě. Jedno je však jisté – do klubu se vrátí. Slavii a Milana Škodu nelze rozdělit,“ nechal se slyšet předseda představenstva SK Slavia Praha Jaroslav Tvrdík.

Fotogalerie

Aktuálně

Hráči na hostování: Gól Baluty rozhodl o vítězství nad Budějovicemi

dnes
Jak se v uplynulých třech kolech dařilo hráčům na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Před 90 lety vyhrála Slavia ligu bez ztráty bodu!

včera
Historický výsledek zaznamenala celá fotbalová Evropa. Ve středu 4. června 1930 vyhrála SK Slavia I. československou fotbalovou ligu bez ztráty jediného bodu!

Legenda mládežnické akademie

včera
Zdeněk Blažek působí na Slavii už 30 let, původně jako trenér, nyní jako koordinátor sportovní činnosti v tréninkovém centru Xaverov v Horních Počernicích.

Další články