Miroslav Stoch přestupuje do Řecka

Záložník Miroslav Stoch přestupuje po dvou letech strávených v sešívaném dresu do týmu mistra řecké ligy, PAOKu Soluň.

„Přišla nabídka z PAOKu, který znám, a rozhodl jsem se s rodinou, že bychom to chtěli zkusit. Chtěl jsem si ještě vyzkoušet zahraniční angažmá a Řecko je jediná země, ve které jsem nic nevyhrál," přibližuje Miroslav Stoch důvody, které ho vedly k přestupu.

„Na Slavii budu samozřejmě vzpomínat v dobrém, ty dva roky zde strávené byly nádherné. Vyhráli jsme ligu a dvakrát pohár, to je úplná fantazie. Měl jsem takový pomalejší rozjezd, ale postupem času jsem fanouškům ukázal, že na to mám," ví Miroslav Stoch, který za Slavii ve všech soutěžních zápasech vsítil 20 branek, ke kterým přidal dalších 19 asistencí. „Budu vzpomínat zejména na všechny úspěchy a vítězství, které jsem s klubem zažil. Dal jsem i několik pěkných gólů, i když jich určitě mohlo být více. Jsem rád, že jsem alespoň trochu přispěl k týmovým úspěchům v posledních dvou letech," těší slovenského reprezentanta.

Produktivní záložník ocenil i podporu sešívaných příznivců, kterou jemu i týmu celé dva roky vyjadřovali. „Podpora fanoušků byla fantastická, chorál, který mi vytvořili, jsem si skutečně užíval. Na české a slovenské poměry je to úžasné a pevně věřím, že lidé budou stále chodit, podporovat kluky a dokáží spolu něco velkého," doufá odcházející křídelník. „Moc bych si přál, abychom se spolu potkali v evropských pohárech a já si v Edenu zahrál jako hostující hráč," uzavírá Miroslav Stoch.

K samotnému přestupu i se vyjádřil i předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík. „Na doporučení trenérů a sportovního úseku klubu jsem podepsal přestupní smlouvu hráče Miroslava Stocha do PAOKu Soluň. Vzal jsem v potaz vážné osobní důvody na straně hráče. Je to neplánovaný přestup, ale jsou situace, kdy je potřeba vyjít vstříc. Budeš mi na hřišti moc chybět, Miňo,” dodává Jaroslav Tvrdík.

Fotogalerie

Aktuálně

Získejte vstupenky na Inter v dobročinné aukci

včera
Do neděle 24. listopadu probíhá aukce vstupenek na Inter Milán, jejíž výtěžek půjde na konto nadace DONOR.

Výsledky mládeže: 10 gólů v Liberci

včera
Sešívaní mládežníci sehráli svá mistrovská utkání o víkendu převážně na hřištích soupeře. I tam se jim ovšem dařilo a přivezli cenné výhry.

Informace pro fanoušky do Dortmundu, vstupenky byly vyprodány

včera
Šestý zápas ve skupině F Ligy mistrů odehraje Slavia v Dortmundu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu. Vstupenky jsou vyprodány!

Další články