Miroslav Stoch prodloužil smlouvu do roku 2022!

Nejlepší střelec Slavie v letošní sezoně Miroslav Stoch podepsal s klubem nový tříletý kontrakt. Ten slovenskému záložníkovi vyprší až v červnu 2022.

„Pocity jsou skvělé, prodloužení smlouvy vnímám jako odměnu za práci, kterou jsem tu odvedl. Podpisem jsem dal najevo, že se mi ve Slavii líbí a jsem tu moc spokojený,“ uvedl pro náš web bezprostředně po podpisu nového kontraktu Miroslav Stoch.

„Miroslav Stoch je jedním z nejlepších střelců naší ligy a velkou osobností Slavie. Jsem rád, že jsme podepsali prodloužení o tři roky. Miňo se s námi bude účastnit jak bojů o mistrovský titul a doufám, že i o Ligu mistrů, tak i o další úspěchy v pohárech," pronesl předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík.

Radost z nové smlouvy má devítigólový střelec Slavie i vzhledem ke všem lidem, kteří se na ní podíleli. „Můj manažer a celá Slavia v čele s panem Tvrdíkem, my všichni jsme se do toho pustili a jsem rád, že to dopadlo tak, jak to dopadlo,“ pochvaluje si krajní středopolař.

Cíle s novou smlouvou jsou jasné. „Krátkodobý je samozřejmě se pokusit zakončit podzim na prvním místě v tabulce a postoupit v Evropské lize do jara. Cíl celé Slavie pak je v letošní sezoně zisk titulu, to nás ale čeká ještě dlouhá cesta,“ dodal opět slovenský reprezentant.

Devět ligových gólů a k tomu tři asistence – Miroslav Stoch táhne letošní podzim ofenzivu sešívaných. Z posledních šesti zápasů vyšel střelecky naprázdno pouze jednou. Po svém příchodu na podzim 2017 se postupně propracoval mezi opory základní jedenáctky a také v aktuální sezoně je pro červenobílé klíčovým hráčem.

„Je teď jedním z nejdůležitějších článků. Jsem rád, že svou formu potvrzuje. Co ho znám, je v nejlepším rozpoložení, je to absolutně komplexní hráč, nebezpečný při zakládání útoku i v jejich konečné fázi. Bere si míč v pozicích, kdy by si jiný netroufl,“ chválí Stocha trenér Jindřich Trpišovský.

Devětadvacetiletý záložník se také letos vrátil do dresu slovenské reprezentace, za níž nastoupil na hřišti Sinobo Stadium v československém derby.

Aktuálně

Hráči na hostování: Premiérový gól Juráska, trefil se i Červ

včera
Jak se v uplynulých sedmi dnech dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem přehledu.

Nesmíme Spartě dát příležitost si myslet, že by nás mohla porazit

před 2 dny
K pohárovému vítězství nad Spartou přispěl Lukáš Masopust nádhernou asistencí. „Viděl jsem, že mě obránce kříží, tak jsem míč zasekl a poslal na volného Kuchtiče," popsal důležitý moment.

Jedeme na doraz! O sérii z derby nechceme přijít

před 2 dny
Nejlepší střelec FORTUNA:LIGY Jan Kuchta vstřelil na Letné domácí Spartě dva góly a lví měrou pomohl sešívaným k postupu do finále MOL Cupu.

Další články