Mladší přípravka slaví mistrovský titul

PRAHA – Z mistrovského titulu se radují i malí sávisté ročníku 1999. Na mistrovství ČR mladších připravek v Holešově neměli konkurenci. Mistrovským titulem tak malí slávisté zakončili vynikající sezonu 2007/2008, ve které vyhráli vše, co se vyhrát dalo.
PRAHA – Z mistrovského titulu se radují i malí sávisté ročníku 1999. Na mistrovství ČR mladších připravek v Holešově neměli konkurenci. Mistrovským titulem tak malí slávisté zakončili vynikající sezonu 2007/2008, ve které vyhráli vše, co se vyhrát dalo.

„V Holešově jsme odehráli perfektní turnaj. Ve všech zápasech jsme dominovali a naprosto zaslouženě jsme vyhráli. Z dosaženého úspěchu mají obrovskou radost nejen hráči, ale také jejich rodiče a samozřejmě celý realizační tým,“ řekl po zápase trenér Vasil Boev.

Turnaje se zúčastnilo šestnáct nejlepších týmu z celého Česka. Mužstva byla rozdělena do čtyř skupin po čtyřech. Do finálové skupiny postupoval pouze vítěz.

Základní skupinu Slavia vyhrála, měla sedm bodů a skóre 9:1.

Základní skupina:

SK Slavia Praha - Teplice 1:1
Branka: Stříbrský
SK Slavia Praha - Brumov 5:0
Branky: 2 Bielesz, Douděra, Sodoma, Havránek
SK Slavia Praha – Vítkovice 3:0
Branky: 2 Beňo, Bielesz

Ve finálové skupině Slavia postupně narazila na Sigmu Olomouc, Dynamo České Budějovice a Brno. Finálovou skupinu Slavia vyhrála, měla sedm bodů a skóre 5:0.

Finálová skupina:

SK Slavia Praha - Olomouc 1:0
Branka: Bielesz
SK Slavia Praha - Dynamo České Budělovice 4:0
Branky: Bílek, Stříbrský, Sodoma, Plucha
SK Slavia Praha - Brno 0:0

Jako nejlepší hráč turnaje byl vyhlášen hráč Slavie Marek Stříbrský.

Sestava: Adam Smrčka - Tomáš Plucha, Ondřej Straka, Marek Stříbrský, Marco Lauricella, Ondřej Sodoma, Michal Douděra, Jan Havránek, David Bílek, Lukáš Bielesz, Ondřej Fotr, David Beňo, Jan Kotěra (malý Drogba), Vojtěch Mareš

Realizační tým: trenér Vasil Boev, asistent trenéra Jakub Tomek, vedoucí mužstva Dita Bílková, asistent vedoucího mužstva Ladislav Kotěra

Aktuálně

Ženy Slavie si poradily s Plzní

včera
Po reprezentační přestávce přivítaly slávistky v Edenu Plzeň a bez problémů vyhrály 6:1. Dvě branky vstřelila Černá, poprvé se prosadila Hasanbegovičová.

Tažení Evropou? Obrovská zkušenost do dalších sezon

včera
Zklamaný z výsledku, ale hrdý na to, kam se až Slavia v letošní sezoně Evropské ligy UEFA probojovala. Tak by se daly popsat pocity Ondřeje Kúdely po zápase s Chelsea. „Soupeři jsme nedali nic zadarmo, fotbal můžeme hrát i proti velkým týmům," těšilo sešívaného stopera.

Vstupenky na MOL Cup jsou v předprodeji

včera
Lístky na semifinále MOL Cupu, které se hraje v Sinobo Stadium ve středu 24. dubna, jsou v předprodeji pro majitele permanentních vstupenek a od 21. dubna i pro členy Odboru přátel a Fanklubu.

Další články