Mladší přípravka slaví mistrovský titul

PRAHA – Z mistrovského titulu se radují i malí sávisté ročníku 1999. Na mistrovství ČR mladších připravek v Holešově neměli konkurenci. Mistrovským titulem tak malí slávisté zakončili vynikající sezonu 2007/2008, ve které vyhráli vše, co se vyhrát dalo.
PRAHA – Z mistrovského titulu se radují i malí sávisté ročníku 1999. Na mistrovství ČR mladších připravek v Holešově neměli konkurenci. Mistrovským titulem tak malí slávisté zakončili vynikající sezonu 2007/2008, ve které vyhráli vše, co se vyhrát dalo.

„V Holešově jsme odehráli perfektní turnaj. Ve všech zápasech jsme dominovali a naprosto zaslouženě jsme vyhráli. Z dosaženého úspěchu mají obrovskou radost nejen hráči, ale také jejich rodiče a samozřejmě celý realizační tým,“ řekl po zápase trenér Vasil Boev.

Turnaje se zúčastnilo šestnáct nejlepších týmu z celého Česka. Mužstva byla rozdělena do čtyř skupin po čtyřech. Do finálové skupiny postupoval pouze vítěz.

Základní skupinu Slavia vyhrála, měla sedm bodů a skóre 9:1.

Základní skupina:

SK Slavia Praha - Teplice 1:1
Branka: Stříbrský
SK Slavia Praha - Brumov 5:0
Branky: 2 Bielesz, Douděra, Sodoma, Havránek
SK Slavia Praha – Vítkovice 3:0
Branky: 2 Beňo, Bielesz

Ve finálové skupině Slavia postupně narazila na Sigmu Olomouc, Dynamo České Budějovice a Brno. Finálovou skupinu Slavia vyhrála, měla sedm bodů a skóre 5:0.

Finálová skupina:

SK Slavia Praha - Olomouc 1:0
Branka: Bielesz
SK Slavia Praha - Dynamo České Budělovice 4:0
Branky: Bílek, Stříbrský, Sodoma, Plucha
SK Slavia Praha - Brno 0:0

Jako nejlepší hráč turnaje byl vyhlášen hráč Slavie Marek Stříbrský.

Sestava: Adam Smrčka - Tomáš Plucha, Ondřej Straka, Marek Stříbrský, Marco Lauricella, Ondřej Sodoma, Michal Douděra, Jan Havránek, David Bílek, Lukáš Bielesz, Ondřej Fotr, David Beňo, Jan Kotěra (malý Drogba), Vojtěch Mareš

Realizační tým: trenér Vasil Boev, asistent trenéra Jakub Tomek, vedoucí mužstva Dita Bílková, asistent vedoucího mužstva Ladislav Kotěra

Aktuálně

V pátek v Edenu s Chrudimí! Permanentkáři zdarma!

včera
V pátek 16. listopadu vstoupí Slavia do osmifinálového zápasu v domácím poháru MOL Cup. Soupeřem červenobílých je druholigová Chrudim. Permanentkáři mají vstup zdarma. Zápas začíná v 18:30 hodin. Brány Edenu se otevírají v 17 hodin.

Exkluzivní prodej vstupenek na Zenit

včera
Pouze dnes a zítra máte na pokladnách v Edenu jedinečnou možnost pořídit vstupenky na Zenit Petrohrad, k tomu navíc získáte vstup na Chrudim zdarma a slevu 15 % do Fanshopu!

U21: Prohra s Hradcem Králové

12.11.2018
V 15. zápase Juniorské ligy přivítala Slavia na Xaverově Hradec Králové. Sešívaným se herně povedl vstup do zápasu, tři body si ale odvezli hosté.

Další články