Mobilisace fanoušků: Spolu jsme silnější!

Všichni hrdí slávisté, vaše milovaná Slavia vás potřebuje! Zbývá posledních 5 zápasů sezony, ve které se rozhodne o všem.

Vyzýváme všechny slávisty, pojďte s námi do boje! Potřebujeme plnou podporu fanoušků, všechny fandění schopné ruce, jakékoliv hlasivky, každého srdcaře: POJĎME DO TOHO DÁT VŠECHNO!

Zbývají nám zápasy doma s Plzní a s Jabloncem, venku dvakrát s Ostravou a na závěr legendární DERBY. Bojujeme o ligový i pohárový titul! Spolu to dokážeme. SPOLU JSME SILNĚJŠÍ!

  • SLAVIA – Plzeň 12. května 18:00 - vstupenky v předprodeji
  • SLAVIA – Jablonec 15. května 20:00 - předprodej brzy
  • Ostrava – SLAVIA 19. května 15:00 - prodej brzy
  • Finále MOL Cup 22. května 19:15 - informace zveřejníme brzy
  • SLAVIA – Sparta 26. května 15:00 - předprodej brzy

Ať žije Slavia!

Aktuálně

Takticky i mentálním nastavením to byl skvělý výkon

včera
Slávisté ovládli 294. derby a na Letné porazili Spartu jasně 3:0. ​„Jsme rádi, že jsme na hřišti udrželi emoce a utkání se nezvrhlo v nějaký boj nebo válku," těší po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Vyhráli jsme zaslouženě, pyšnil se Souček

včera
Tomáš Souček s kapitánskou páskou na paži otevřel z penalty gólový účet 294. derby. ​„Předvedli jsme dobrý fotbal a vyhráli zaslouženě,“ pyšnil se po výhře 3:0 na hřišti Sparty.

Ani jsem se nepoznával, jak mnou cloumaly emoce

včera
Pro brankáře je zápas s čistým kontem vždy tou největší odměnou. O to více, když se to povede v derby se Spartou. „Kluci ukázali, že jsou nabušení,“ chválil Ondra Kolář po zápase spoluhráče.

Další články