Mobilisace fanoušků: Spolu jsme silnější!

Všichni hrdí slávisté, vaše milovaná Slavia vás potřebuje! Zbývá posledních 5 zápasů sezony, ve které se rozhodne o všem.

Vyzýváme všechny slávisty, pojďte s námi do boje! Potřebujeme plnou podporu fanoušků, všechny fandění schopné ruce, jakékoliv hlasivky, každého srdcaře: POJĎME DO TOHO DÁT VŠECHNO!

Zbývají nám zápasy doma s Plzní a s Jabloncem, venku dvakrát s Ostravou a na závěr legendární DERBY. Bojujeme o ligový i pohárový titul! Spolu to dokážeme. SPOLU JSME SILNĚJŠÍ!

  • SLAVIA – Plzeň 12. května 18:00 - vstupenky v předprodeji
  • SLAVIA – Jablonec 15. května 20:00 - předprodej brzy
  • Ostrava – SLAVIA 19. května 15:00 - prodej brzy
  • Finále MOL Cup 22. května 19:15 - informace zveřejníme brzy
  • SLAVIA – Sparta 26. května 15:00 - předprodej brzy

Ať žije Slavia!

Aktuálně

Michael Ngadeu přestupuje do Gentu

včera
Obránce sešívaných Michael Ngadeu opouští po třech letech Slavii. V pátek byly doladěny všechny formality a osmadvacetiletý reprezentant Kamerunu přestoupil do belgického Gentu, který aktivoval jeho výstupní klauzuli.

Hráči na hostování: Dva góly Matouška i Alvirův debut

před 3 dny
O uplynulém víkendu nastoupili k soutěžnímu utkání čtyři kmenoví fotbalisté Slavie, kteří hostují v jiných ligových klubech. Jak se jim dařilo se dozvíte v našem pravidelném přehledu.

Probíhá volný prodej permanentek na sezonu 2019/2020

před 3 dny
Neváhejte a pořiďte si permanentní vstupenku na novou sezonu, právě teď probíhá volný prodej. V článku najdete informace k nákupu.

Další články