Mobilisace fanoušků: Spolu jsme silnější!

Všichni hrdí slávisté, vaše milovaná Slavia vás potřebuje! Zbývá posledních 5 zápasů sezony, ve které se rozhodne o všem.

Vyzýváme všechny slávisty, pojďte s námi do boje! Potřebujeme plnou podporu fanoušků, všechny fandění schopné ruce, jakékoliv hlasivky, každého srdcaře: POJĎME DO TOHO DÁT VŠECHNO!

Zbývají nám zápasy doma s Plzní a s Jabloncem, venku dvakrát s Ostravou a na závěr legendární DERBY. Bojujeme o ligový i pohárový titul! Spolu to dokážeme. SPOLU JSME SILNĚJŠÍ!

  • SLAVIA – Plzeň 12. května 18:00 - vstupenky v předprodeji
  • SLAVIA – Jablonec 15. května 20:00 - předprodej brzy
  • Ostrava – SLAVIA 19. května 15:00 - prodej brzy
  • Finále MOL Cup 22. května 19:15 - informace zveřejníme brzy
  • SLAVIA – Sparta 26. května 15:00 - předprodej brzy

Ať žije Slavia!

Aktuálně

Legendární funkcionář Jiří Vrba slaví jubileum

dnes
Díky němu se z Dynama Praha stala opět SLAVIA. Legendární funkcionář Jiří Vrba dnes slaví významné životní jubileum. Je mu 90 let.

Slávistky hlásí první změny v týmu

včera
Po předčasném ukončení sezóny, kdy si slávistky zajistily první příčku v tabulce, přichází první změny v týmu. Hned šest hráček ve Slavii končí.

Dostal jsem šanci, teď je na mně pracovat co nejvíc

před 2 dny
Daniel Kosek si na hřišti Liberce odbyl svůj ligový debut za A-tým. Na hřišti strávil hodinu a se svým výkonem byl spokojený. „Jsem strašně rád za šanci. Mým cílem bylo co možná nejvíce pomoct týmu, nebát se hrát. Myslím si, že se to nakonec i vydařilo.“

Další články