Mohamed Tijani odchází na hostování do Teplic

Slávistický obránce Mohamed Tijani odchází do Teplic, kde bude hostovat během jarní části letošní sezony.

Čtyřiadvacetiletý obránce Mohamed Tijani, který pochází z Pobřeží Slonoviny, začínal v českém fotbale ve Vyškově, odkud přestoupil do Jihlavy. V polovině sezony 2019/20 přišel do Slavie na hostování. Za sešívané tehdy naskočil do dvou ligových utkání a v létě pak stvrdil svůj trvalý přestup podpisem smlouvy. 

První polovinu minulé sezony strávil na hostování v Liberci, kde odehrál osm zápasů ve FORTUNA:LIZE a pět utkání v Evropské lize. V zimě musel podstoupit operaci předního zkříženého vazu a absolvovat dlouhou rekonvalescenci. Jarní části sezony stráví na hostování v Teplicích, které se momentálně nachází na předposledním místě ligové tabulky, kde načerpá potřebnou herní praxi.

Aktuálně

Titul pro U17! Patnáctka na jaře bez ztráty bodu

včera
Pěti góly si sedmnáctka zařídila další vítězství, po kterém slaví ligový titul. Kategorie U15 navýšila vítěznou sérii na třináct utkání. Žáci si zastříleli na severu Čech. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

O gólech, zklamání, synovi i nové smlouvě

včera
Řečí statistik suverénně nejlepší ročník v kariéře, bohužel bez zisku trofeje. Ibrahim Traoré ale dostane možnost nápravy, se Slavií prodloužil smlouvu do června 2024. „Příběh pokračuje,“ těší záložníka z Pobřeží slonoviny a střelce důležitých branek na evropské scéně.

Ibrahim Traoré pokračuje ve Slavii

včera
Úspěšné spojení Ibrahim Traoré - Slavia pokračuje dál! Záložník z Pobřeží slonoviny po sezoně prodloužil v Edenu smlouvu o dva roky. Nový kontrakt platí do června 2024 a jeho součástí je i klauzule o možné spolupráci po konci kariéry v rámci skautského oddělení SKS.

Další články