Na 140 dětí se zúčastnilo letního fotbalového kempu

Úspěšně jsme ukončili další ročník fotbalových letních kempů. Ve dvou turnusech se kempu zúčastnilo na 140 dětí.

Proběhl šestý ročník Slávistických fotbalových kempů. Ve dvou turnusech 28.6. - 3.7.2020 a 5.7. - 10.7.2020 se Slávistického kempu zúčastnilo na 140 dětí. Účastníci kempu se mohli těšit z připraveného tréninkového procesu trenéry mládežnické akademie a ze spousty dalších i mimo fotbalových aktivit.

„Už šestý ročník fotbalových kempů SK Slavia Praha se uskutečnil v Edenu, kde jsme měli k dispozici vynikající zázemí včetně bazénu, sportovních hal nebo plážového volejbalu. Letos nebylo zase takové horko, tak se nám i lépe trénovalo. Jsme rádi, že jsme, i přes některá hygienická omezení vše naplánované zvládli. Jedinou výjimkou byla bohužel návštěva hráčů A-týmu, ale věříme, že příští ročník bude moct kemp proběhnout i za jejich účasti,“ dodává a pochvaluje si letošní ročník vedoucí kempu Michal Novák.

Děkujeme Globusu a Fit müsli tyčinka za partnerství při pořádání 6.ročníku fotbalového kempu.

   

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

dnes
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

dnes
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

dnes
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články