Na 140 dětí se zúčastnilo letního fotbalového kempu

Úspěšně jsme ukončili další ročník fotbalových letních kempů. Ve dvou turnusech se kempu zúčastnilo na 140 dětí.

Proběhl šestý ročník Slávistických fotbalových kempů. Ve dvou turnusech 28.6. - 3.7.2020 a 5.7. - 10.7.2020 se Slávistického kempu zúčastnilo na 140 dětí. Účastníci kempu se mohli těšit z připraveného tréninkového procesu trenéry mládežnické akademie a ze spousty dalších i mimo fotbalových aktivit.

„Už šestý ročník fotbalových kempů SK Slavia Praha se uskutečnil v Edenu, kde jsme měli k dispozici vynikající zázemí včetně bazénu, sportovních hal nebo plážového volejbalu. Letos nebylo zase takové horko, tak se nám i lépe trénovalo. Jsme rádi, že jsme, i přes některá hygienická omezení vše naplánované zvládli. Jedinou výjimkou byla bohužel návštěva hráčů A-týmu, ale věříme, že příští ročník bude moct kemp proběhnout i za jejich účasti,“ dodává a pochvaluje si letošní ročník vedoucí kempu Michal Novák.

Děkujeme Globusu a Fit müsli tyčinka za partnerství při pořádání 6.ročníku fotbalového kempu.

   

Aktuálně

Ve 3. kole MOL Cupu proti Dukle

včera
Slavia se ve třetím kole domácího poháru střetne s Duklou Praha. Zápas odehrají sešívaní na domácí půdě.

Informace ke vstupenkám na Slovácko

včera
V pátek 25. září od 10:00 bude spuštěn výdej lístků na zápas se Slováckem pro majitele permanentních vstupenek na sezonu 2020/2021.

Měli jsme nějaké náznaky, umíme hrát ale lépe

před 2 dny
Kapitán Jan Bořil po domácí remíze mrzely neproměněné příležitosti a prázdné tribuny. „Má to být svátek fotbalu, bylo to tady ale jako na pohřbu. Fanoušci by nám pomohli," lituje jejich absence.

Další články