Na Strahově vyrovnaly Ovčáry z penalty | SK Slavia Praha

Na Strahově vyrovnaly Ovčáry z penalty

V nedělním zápase ČFL byla slávistická rezerva blízko vítězství, když vedla nad Ovčáry díky brance Gulajeva. Ovčáry ale vyrovnaly v druhém poločase z přísně nařízené penalty...

V nedělním zápase ČFL byla slávistická rezerva blízko vítězství, když vedla nad Ovčáry díky brance Gulajeva. Ovčáry ale vyrovnaly v druhém poločase z přísně nařízené penalty, jejiž odpískání nečekali ani hráči soupeře.

Slávisté potrvdili zlepšenou formu, dobře kombinovali, měli více ze hry. V prvním poločase šli do vedení po krásné akci, Cousens ve vápně sklepl po centru míč ke Kučerovi, který ho předložil Gulajevovi a ten ho poslal do sítě. Hosté měli největší šanci v úvodu zápasu, kdy hlavičkou trefili břevno branky.

Vyrovnání přišlo v druhém poločase, Vomáčka běžel se soupeřem vedle sebe, oba hráči spadli a dopadli do vápna. Asistent rozhodčího ukázal na rohový kop, hlavní rozhodčí Aleš Šob ale došel před branku a nařídil penaltu, jejíž odpískání překvapilo i samotné hráče soupeře. Cigánek z ní vyrovnal.

Po vyrovnání měli slávisté převahu, Cousens a Gulajev měli přiležitost vstřelit druhý gól, to se ale červenobílým nakonec nepodařilo.

Slavia B - Ovčáry 1:1 (1:0)

Branky: 39. Gulajev - 69. Cigánek (pen.)

Slavia B: Hanuš - Galus (46. Kindel), Vomáčka, Zákostelský, Palko - Kučera, Šimeček, Petrák, Mikula (79. Hájek) - Gulajev, Cousens