Na zápase Ligy mistryň soutěž o vstupenky na Brazílii

Přijďte příští středu fandit holkám v zápase Ligy mistryň proti Bayernu Mnichov a můžete vyhrát vstupenky na zápas české reprezentace s Brazílií.

Vstupenky

Vstupenky na zápas jsou již v prodeji. Exkluzivně jsme připravili vstup zdarma pro permanentkáře, členy Odboru přátel, Fanklubu a majitele vstupenek na Baník a Sevillu. Lístky na zápas se prodávají v online prodeji Ticketportalu za 100 korun pro dospělé bez možnosti uplatnění dalších slev a za 50 korun pro děti do 15 let. Vstupenky můžete koupit online a nebo na pokladnách v Edenu.

U vstupu stačí vstupenku nebo průkaz člena Odboru přátel/Fanklubu ukázat a budete vpuštěni na stadion. Lístky nejsou na konkrétní sedadlo, ale každý fanoušek si může vybrat volné místo dle svých preferencí na Tribuně Sever a nebo Tribuně Johna Williama Maddena, na které budou otevřeny pouze spodní sektory. Na utkání bude otevřen pouze vstup č. 1.

Soutěž o vstupenky na Brazílii

O poločase rozdáme 30 vstupenek na zápas české reprezentace s Brazílií.  15 fanoušků, kteří přijdou podpořit slávistky proti Bayernu, odměníme po dvou vstupenkách. Jelikož je zápas Česko - Brazílie beznadějně vyprodaný, toto je jedinečná přiležitost, jak se na zápas dostat. Pro výhru stačí přijít na zápas Ligy mistryň mezi Slavií a Bayernem a být o přestávce přítomen na tribunách v Edenu.

Aktuálně

Od začátku jsme byli lepším týmem

před 2 dny
Jaroslav Zelený nastoupil ke svému prvnímu utkání v letošní sezoně a podílel se skvělým výkonem na vítězství 3:0. „Od začátku jsme byli lepším týmem,“ vnímal vítězství zaslouženě.

Domácí hráli aktivně, naše vítězství je ale zasloužené

před 2 dny
Slávisté v šestém kole FORTUNA:LIGY zavítali na hřiště Českých Budějovic a po skvělém výkonu zvítězili 3:0. „Byla hezká kulisa a hřiště bylo dobře připravené, což se odrazilo i na kvalitě fotbalu,“ těší trenéra Jindřicha Trpišovského.

Celé utkání jsme odehráli velice dobře

před 2 dny
Milan Škoda naskočil do utkání proti Českým Budějovicím na posledních 15 minut a připsal si jednu branku. „První poločas byl skvělý, v druhém jsme přidali góly,“ hodnotil po utkání.

Další články