Na zápase Ligy mistryň soutěž o vstupenky na Brazílii

Přijďte příští středu fandit holkám v zápase Ligy mistryň proti Bayernu Mnichov a můžete vyhrát vstupenky na zápas české reprezentace s Brazílií.

Vstupenky

Vstupenky na zápas jsou již v prodeji. Exkluzivně jsme připravili vstup zdarma pro permanentkáře, členy Odboru přátel, Fanklubu a majitele vstupenek na Baník a Sevillu. Lístky na zápas se prodávají v online prodeji Ticketportalu za 100 korun pro dospělé bez možnosti uplatnění dalších slev a za 50 korun pro děti do 15 let. Vstupenky můžete koupit online a nebo na pokladnách v Edenu.

U vstupu stačí vstupenku nebo průkaz člena Odboru přátel/Fanklubu ukázat a budete vpuštěni na stadion. Lístky nejsou na konkrétní sedadlo, ale každý fanoušek si může vybrat volné místo dle svých preferencí na Tribuně Sever a nebo Tribuně Johna Williama Maddena, na které budou otevřeny pouze spodní sektory. Na utkání bude otevřen pouze vstup č. 1.

Soutěž o vstupenky na Brazílii

O poločase rozdáme 30 vstupenek na zápas české reprezentace s Brazílií.  15 fanoušků, kteří přijdou podpořit slávistky proti Bayernu, odměníme po dvou vstupenkách. Jelikož je zápas Česko - Brazílie beznadějně vyprodaný, toto je jedinečná přiležitost, jak se na zápas dostat. Pro výhru stačí přijít na zápas Ligy mistryň mezi Slavií a Bayernem a být o přestávce přítomen na tribunách v Edenu.

Aktuálně

Informace k poslednímu zápasu letošního roku!

dnes
Přijďte do Edenu na rozloučení se SUPER podzimem a na poslední zápas roku 2019! V neděli 15. prosince je na programu utkání 20. kola FORTUNA:LIGY mezi Slavií a Českými Budějovicemi.

Zelený život ovládne poslední podzimní ligové kolo

včera
Fotbal pro všechny děti a bez omezení. Tak by se dala přeložit iniciativa Ligové fotbalové asociace a všech ligových klubů pod hlavičkou Nadačního fondu Zelený život. Závěr podzimní části FORTUNA:LIGY se převlékne do zelena. Dvacáté ligové kolo bude totiž patřit Nadačnímu fondu Ligové fotbalové asociace Zelený život, který podporuje mladé fotbalisty a fotbalistky ze sociálně slabších rodin ve věku 5 - 15 let.

Bavili jsme lidi fotbalem, o to nám jde

před 2 dny
Sešívaní podlehli v posledním zápase základní skupiny Ligy mistrů Dortmundu těsně 1:2. ​„Pro hráče i tým mám jen slova uznání," říká Jindřich Trpišovský.

Další články