Na zápase Ligy mistryň soutěž o vstupenky na Brazílii

Přijďte příští středu fandit holkám v zápase Ligy mistryň proti Bayernu Mnichov a můžete vyhrát vstupenky na zápas české reprezentace s Brazílií.

Vstupenky

Vstupenky na zápas jsou již v prodeji. Exkluzivně jsme připravili vstup zdarma pro permanentkáře, členy Odboru přátel, Fanklubu a majitele vstupenek na Baník a Sevillu. Lístky na zápas se prodávají v online prodeji Ticketportalu za 100 korun pro dospělé bez možnosti uplatnění dalších slev a za 50 korun pro děti do 15 let. Vstupenky můžete koupit online a nebo na pokladnách v Edenu.

U vstupu stačí vstupenku nebo průkaz člena Odboru přátel/Fanklubu ukázat a budete vpuštěni na stadion. Lístky nejsou na konkrétní sedadlo, ale každý fanoušek si může vybrat volné místo dle svých preferencí na Tribuně Sever a nebo Tribuně Johna Williama Maddena, na které budou otevřeny pouze spodní sektory. Na utkání bude otevřen pouze vstup č. 1.

Soutěž o vstupenky na Brazílii

O poločase rozdáme 30 vstupenek na zápas české reprezentace s Brazílií.  15 fanoušků, kteří přijdou podpořit slávistky proti Bayernu, odměníme po dvou vstupenkách. Jelikož je zápas Česko - Brazílie beznadějně vyprodaný, toto je jedinečná přiležitost, jak se na zápas dostat. Pro výhru stačí přijít na zápas Ligy mistryň mezi Slavií a Bayernem a být o přestávce přítomen na tribunách v Edenu.

Aktuálně

Kluci ukázali, že jsou velký tým

včera
Asistent trenéra Jaroslav Köstl vnímal utkání i na některé chyby velmi pozitivně. „Výkon nebyl bezchybný, ale i přes to dokážu tvrdit, že byl skvělý,“ hodnotil po zápase.

Po herní stránce to bylo výborné, říká Souček

včera
Skvělým výkonem podpořeným dvěma vstřelenými góly pomohl Slavii k vítězství v 292. derby a postupu do finále poháru záložník Tomáš Souček. „Máme těžký program, vítězství nám ale nalije krev do žil," těší sešívanou dvaadvacítku.

Zaslouženě jsme vyhráli, těší Lukáše Masopusta

včera
Třetím gólem završil Lukáš Masopust jednoznačnou výhru 3:0 v pohárovém derby a pomohl k postupu do finále MOL Cupu: „Je to Mickův gól. Já jsem to dostal na zlatém podnosu," pochválil svého spoluhráče střelec třetí branky.

Další články