Na zápase Ligy mistryň soutěž o vstupenky na Brazílii

Přijďte příští středu fandit holkám v zápase Ligy mistryň proti Bayernu Mnichov a můžete vyhrát vstupenky na zápas české reprezentace s Brazílií.

Vstupenky

Vstupenky na zápas jsou již v prodeji. Exkluzivně jsme připravili vstup zdarma pro permanentkáře, členy Odboru přátel, Fanklubu a majitele vstupenek na Baník a Sevillu. Lístky na zápas se prodávají v online prodeji Ticketportalu za 100 korun pro dospělé bez možnosti uplatnění dalších slev a za 50 korun pro děti do 15 let. Vstupenky můžete koupit online a nebo na pokladnách v Edenu.

U vstupu stačí vstupenku nebo průkaz člena Odboru přátel/Fanklubu ukázat a budete vpuštěni na stadion. Lístky nejsou na konkrétní sedadlo, ale každý fanoušek si může vybrat volné místo dle svých preferencí na Tribuně Sever a nebo Tribuně Johna Williama Maddena, na které budou otevřeny pouze spodní sektory. Na utkání bude otevřen pouze vstup č. 1.

Soutěž o vstupenky na Brazílii

O poločase rozdáme 30 vstupenek na zápas české reprezentace s Brazílií.  15 fanoušků, kteří přijdou podpořit slávistky proti Bayernu, odměníme po dvou vstupenkách. Jelikož je zápas Česko - Brazílie beznadějně vyprodaný, toto je jedinečná přiležitost, jak se na zápas dostat. Pro výhru stačí přijít na zápas Ligy mistryň mezi Slavií a Bayernem a být o přestávce přítomen na tribunách v Edenu.

Aktuálně

Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem

včera
Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem Michalem Kolomazníkem.

Cenné vítězství na neoblíbené půdě, ví Jindřich Trpišovský

včera
Slávisté vstoupili do nového ročníku FORTUNA:LIGY vítězně, zlínský Fastav porazili těsně 1:0. „První kolo je vždy ošidné a není jednoduché začínat venku. Jsem rád, že jsme to zvládli. Stejně jako loni,” těší trenéra Jindřicha Trpišovského.

Na konci to bylo jenom o tom, jestli dáme gól, ví Hušbauer

včera
Josef Hušbauer jediným gólem zápasu rozhodl o výhře Slavie ve Zlíně. „Zlín začal velmi dobře. Druhá půle už byla z naší strany lepší," hodnotil utkání.

Další články