Na zápase s Mladou Boleslaví slávistický jarmark

PRAHA – Před sobotním zápasem s Mladou Boleslaví budou mít majitelé Slavia Cashback Card jedinečnou možnost nakoupit si na slávistickém vánočním jarmarku dárky a zboží za skvělé ceny! Nemáte ještě vaši kartu věrnostního systému anebo ji nemáte registrovanou? Nevadí, ještě máte možnost si ji opatřit a registrovat.
Stánky vánočního jarmarku budou umístěny na prostranství před hotelem, před vstupem č. 2. Z nabízeného sortimentu budete moct nakoupit například energetické tyčinky, zdravé pochutiny ze zeleniny, oříšků a ovoce, pečivo nopálový dukát, hračky anebo sportovní zboží. Cashback karta se dá využít i k uplatnění slev na služby, svůj stánek bude na jarmarku mít např. společnost ATEP nabízející program Work and Travel v zahraničí.

Stánky budou v provozu od 13 hodin a opět po skončení zápasu, kdy budete moct nakoupit i dárky, se kterými by byl problematický vstup na stadion. Upozorňujeme, že není možnost před vstupem na stadion nákupy odložit v úschovně.

Na jarmarku budou zastoupeny společnosti, které jsou partnerem slávistického věrnostního programu. V nabídce budou mít zboží za skvělé ceny, které jsou platné pro držitele zaregistrované karty Slavia Cashback card. A jak se můžete do tohoto programu přihlásit? Pokud jste majitelem permanentní vstupenky, tak vaše permanentka už má funkci Cashback card v sobě zahrnutou. Stačí jít na stránky cashback.slavia.cz, kde v sekci registrace vyplníte vaše údaje, číslo čárového kódu na vaší permanentce a poté už jen potvrdíte registraci v emailu, který vám přijde. Stejný postup můžete využít i v případě, že jste si vyzvedli kartu v našem stánku na zápase, ale ještě jste si ji nezaregistrovali.

Pokud kartu ještě nemáte, můžete si ji vzít na VIP recepci v Edenu, v den zápasu u stánků Cashback Card na jarmarku anebo u stánků v koridoru před utkáním či o poločasové přestávce. Hosteska vám pomůže vyplnit registrační formulář a jednoduše si vezmete kartu, kterou můžete využít při nákupu na jarmarku – předložíte ji při nákupu, nakoupíte za zvýhodněnou cenu a dostanete zpět na váš účet až 5 % utracené částky. Navíc 1 % z utracené částky jde na rozvoj slávistické mládeže. Pokud máte kartu zaregistrovanou, přijde vám ihned po nákupu sms zpráva s informací, jaká částka z nákupu se vám připíše zpět na váš zákaznický účet.

Pokud máte jakékoliv dotazy ke slávistickému věrnostnímu programu, využijte telefonickou informační linku +420 234 095 850 anebo email service.slavia@cashback.net

Aktuálně

Vstupenky na čtvrtfinále MOL Cupu v prodeji

včera
Slavia ve čtvrtfinále MOL cupu přivítá v úterý 2. dubna v 19:20 v Edenu tým MFK Karviná. Majitelé permanentních vstupenek mají na utkání vstup zdarma, ostatní fanoušci si mohou koupit vstupenky v online prodeji a na pokladnách.

Přijeďte na fotbal včas a pomocí MHD!

včera
S blížícími se fotbalovými superduely, které se v Sinobo Stadium v nejbližších týdnech odehrají, pro vás přinášíme souhrn doporučení ohledně dopravy na stadion.

Začal online předprodej vstupenek pro permanentkáře na Chelsea

včera
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Další články