Nábor do slávistické akademie

Nábor proběhne ve dvou termínech, jak už je v posledních letech zvykem. V prvním termínu 8. září v úterý proběhne nábor chlapců ročníku 2008 - 2013 a dívek 2006 - 2013 v Edenu. V druhém termínu, ve středu 9. září, pak nábor do školiček v tréninkovém centru v Horních Měcholupech.

V úterý 8. září 2020 od 17:30 proběhne nábor do slávistické mládežnické akademie v tréninkovém centru v Edenu na adrese Vladivostocká 1460/10. Zveme všechny kluky ročníků narození 2008 až 2013 a holky, které se narodily v letech 2006 až 2013. Nábor se uskuteční na hřištích s přírodní a umělou trávou. Sportovní oblečení i obuv si vezměte s sebou. Kdo už fotbal hraje, tak samozřejmě kopačky. Budeme nadšení, když co nejvíce dětí dorazí v našem krásném dresu! Přijďte prosím alespoň 30 minut před začátkem náboru, abychom mohli rychle udělat registrace a ověření přítomnosti registrovaných dětí, a samotný nábor mohl v 17:30 začít.

Pokud vám termín náboru nevyhovuje nebo budete mít jakýkoliv dotaz, pište na email nabor@slavia.cz. Případně se obracejte na šéftrenéra přípravek Jiřího Janečka, tel.: +420 734 760 683.

Na oba nábory se prosím registrujte přes náš registrační formulář, na který naleznete odkaz níže.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Slávistická fotbalová školička

Nábor se uskuteční 9. září 2020 od 17:00 v Horních Měcholupech na hřišti s umělou trávou (Hornoměcholupská 300, Praha 15). Na nábor mohou přijít děti ročníků 2014 do kategorie U7 a ročníky 2015, 2016 do slávistické školičky. Školička probíhá formou her a zaměřuje se na všeobecnou pohybovou průpravu. Vzhledem k velkému zájmu o naši školičku bude od září otevřena hned na několika místech (Braník, Březiněves, Háje, Horní Měcholupy, Eden, Nové Butovice, Psáry, Záběhlice - ČAFC Praha).

Po absolvování Slávistické školičky budou moci vybraní adepti nastoupit do přípravkových ročníků Slavie. Neváhejte přivést 9. září své malé ratolesti do Slávistické školičky!

Kontaktní osobou pro nábor do slávistické školičky je Jan Mitál, který vám bude k dispozici na tel.: +420 777 622 766

Více informací o školičkách.

Na oba nábory se prosím registrujte přes náš registrační formulář, na který naleznete odkaz níže.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

dnes
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

dnes
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

dnes
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články