Nábor do slávistické akademie

Nábor proběhne ve dvou termínech, jak už je v posledních letech zvykem. V prvním termínu 8. září v úterý proběhne nábor chlapců ročníku 2008 - 2013 a dívek 2006 - 2013 v Edenu. V druhém termínu, ve středu 9. září, pak nábor do školiček v tréninkovém centru v Horních Měcholupech.

V úterý 8. září 2020 od 17:30 proběhne nábor do slávistické mládežnické akademie v tréninkovém centru v Edenu na adrese Vladivostocká 1460/10. Zveme všechny kluky ročníků narození 2008 až 2013 a holky, které se narodily v letech 2006 až 2013. Nábor se uskuteční na hřištích s přírodní a umělou trávou. Sportovní oblečení i obuv si vezměte s sebou. Kdo už fotbal hraje, tak samozřejmě kopačky. Budeme nadšení, když co nejvíce dětí dorazí v našem krásném dresu! Přijďte prosím alespoň 30 minut před začátkem náboru, abychom mohli rychle udělat registrace a ověření přítomnosti registrovaných dětí, a samotný nábor mohl v 17:30 začít.

Pokud vám termín náboru nevyhovuje nebo budete mít jakýkoliv dotaz, pište na email nabor@slavia.cz. Případně se obracejte na šéftrenéra přípravek Jiřího Janečka, tel.: +420 734 760 683.

Na oba nábory se prosím registrujte přes náš registrační formulář, na který naleznete odkaz níže.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Slávistická fotbalová školička

Nábor se uskuteční 9. září 2020 od 17:00 v Horních Měcholupech na hřišti s umělou trávou (Hornoměcholupská 300, Praha 15). Na nábor mohou přijít děti ročníků 2014 do kategorie U7 a ročníky 2015, 2016 do slávistické školičky. Školička probíhá formou her a zaměřuje se na všeobecnou pohybovou průpravu. Vzhledem k velkému zájmu o naši školičku bude od září otevřena hned na několika místech (Braník, Březiněves, Háje, Horní Měcholupy, Eden, Nové Butovice, Psáry, Záběhlice - ČAFC Praha).

Po absolvování Slávistické školičky budou moci vybraní adepti nastoupit do přípravkových ročníků Slavie. Neváhejte přivést 9. září své malé ratolesti do Slávistické školičky!

Kontaktní osobou pro nábor do slávistické školičky je Jan Mitál, který vám bude k dispozici na tel.: +420 777 622 766

Více informací o školičkách.

Na oba nábory se prosím registrujte přes náš registrační formulář, na který naleznete odkaz níže.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Aktuálně

V sobotu doma se Slováckem

včera
Třetí zápas v řadě odehrají sešívaní na domácí půdě, po výhře nad Teplicemi a remíze 0:0 s dánským celkem FC Midtjylland přivítá Slavia Slovácko.

Josef Bican a jeho cesta k československému občanství

včera
Příchod Josefa Bicana do Slavie nebyl vůbec jednoduchou záležitostí. V Praze sice už pobýval a trénoval, ale červenobílý dres v soutěžním zápase dlouho obléknout nemohl. A s československou reprezentací to bylo ještě složitější.

Daniel Langhamer odchází do Mladé Boleslavi

včera
Sedmnáctiletý záložník, který nastupoval v dosavadní části sezony převážně za B-tým, odchází do Mladé Boleslavi.

Další články