Náš cíl je jasný, postoupit ze skupiny

Na středeční tiskové konferenci před úvodním kolem základní skupiny Konferenční ligy proti bundesligovému Unionu Berlín s novináři hovořil Petr Ševčík. Zmínil cíle Slavie i svůj zdravotní stav.

Loňský vstup do základní skupiny Evropské ligy Slavii nevyšel, prohrála v Beerševě 1:3. Bylo to v kabině téma?
„Musím říct, že jsme si to vůbec nepřipomínali. Je to už rok, hráli jsme venku. Každý zápas chceme vyhrát a s tímto nastavením půjdeme i do čtvrtečního utkání proti Unionu."

Jak se cítíte po zranění, jste připravený odehrát celý zápas?
„Bylo to hodně nepříjemné, vypadnout ze sestavy kvůli zranění. Navíc hned na začátku sezony. Hodně mi ale pomohlo Slovácko, v neděli jsem proti nim odehrál 90 minut. Takže na čtvrtek budu určitě stoprocentně připravený."

Co očekáváte od Konferenční ligy, jaké si kladete cíle?
„Budou to podobné zápasy jako v Evropské lize, náročné proti dobrým soupeřům. Máme ale jednoznačný cíl, postoupit ze základní skupiny do další fáze."

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články