sparta>slavia

Největším cílem je vyhrát i poslední utkání, hlásí Beránek

HRADEC KRÁLOVÉ - Slavia v předposledním kole získala díky výhře v Hradci tři body. „V obou poločasech jsme kontrolovali vývoj utkání a byli jsme lepším týmem,“ těšilo Miroslava Beránka vítězství sešívaných, i když by si představoval více vstřelených branek, aby mohl jeho tým dohrávat zápasy v klidu.
Slavia zvítězila v Hradci Králové 1:0 a trenér Miroslav Beránek považoval vítězství za zasloužené. „V obou poločasech jsme kontrolovali vývoj utkání a byli jsme lepším týmem. První branku jsme dali ještě v první půli, kde jsme si ale zbytečně nepohlídali ofsajd,“ okomentoval Vukadinovičovu trefu po Deliho přihrávce do ofsajdu trenér.

Do druhé pětačtyřicetiminutovky tak šli sešívaní s jasným cílem. „Branku jsme konečně dali v 52. minutě, ale měli jsme tam ještě více příležitostí, které jsme mohli proměnit a potvrdit tak výsledek. Takhle jsme nechali Hradec ve hře až do samého závěru utkání,“ netěšilo kouče Slavie.

Střelec jediné branky Milan Škoda svádí souboj o ligového krále střelců, ale pro tým jsou stále prioritou tři body. „Naším největším cílem je vyhrát poslední utkání se Slováckem. Milan ukazuje celou sezonu, že góly dávat umí, takže věřím, že příležitosti přijdou a že je promění. Zda to bude stačit na zisk koruny, tak to nevím,“ okomentoval produktivitu svého nejlepšího útočníka trenér Beránek.

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce října: Adam Pudil

dnes
Hlasování o mládežnický gól měsíce října proběhlo na Facebookovoé stránce slavistické mládeže. Vítězem se stal Adam Pudil z kategorie U17.

Informace pro fanoušky k zápasu v Berlíně

včera
Poslední zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia na půdě Unionu Berlín. K zápasu si v článku přečtěte informace.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 spuštěna

včera
Dnes jsme spustili registraci na tradiční slávistický letní fotbalový kemp. Kemp proběhne ve dvou turnusech, první v Edenu a druhý v Horních Měcholupech. Můžete tak svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články