Neumím si představit, že by ligu vyhrál někdo jiný

Nadšený byl po vítězství nad Spartou kapitán Slavie Milan Škoda. „Euforie už není na té výši, jako po zápasech v Ostravě a Olomouci, oslavy si ale určitě užijeme dostatečně," říká sešívaný kanonýr.

Po zisku titulu v utkání s Ostravou a po středečním vítězství v ligovém poháru museli slávisté krotit euforii, po nedělním triumfu nad Spartou si však sešívaní mohou užít oslavy naplno. „Museli jsme se mírnit, měli jsme před sebou pokaždé důležitý zápas. Euforie už není na té výši, jako po zápasech v Ostravě a Olomouci, oslavy si ale určitě užijeme dostatečně,“ říká kapitán Milan Škoda.

Rekordman v počtu ligových startů v sešívaném dresu získal se Slavií dva tituly, cesta k nim ale podle něj byla rozdílná. „Je těžké srovnávat minulý titul, který byl trochu jiný. Nebyli jsme tehdy vůbec favorité, do jara jsme šli z druhé příčky, nebyl na nás takový tlak. Letos jsme celou sezonu hráli velmi dobrý fotbal a upřímně jsem si nedovedl představit, že by ligu vyhrál někdo jiný,“ přibližuje Milan Škoda.

Nejtěžší byl dle sešívaného kanonýra konec sezony. „Závěr byl hodně náročný, měli jsme nabitý program. Například doma s Plzní to bylo hodně těžké, mohli jsme ztratit vedení. Byl to nepříjemný moment.“

Aktuálně

Hvězdy Haify: Kapitán Amerika i světoběžník ze Surinamu

dnes
Slávisty ve čtvrtek čeká třetí kolo Evropské konferenční ligy na půdě izraelského Maccabi Haifa. Na koho si sešívaní musí dát největší pozor?

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

včera
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

včera
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Další články