Neumím si představit, že by ligu vyhrál někdo jiný

Nadšený byl po vítězství nad Spartou kapitán Slavie Milan Škoda. „Euforie už není na té výši, jako po zápasech v Ostravě a Olomouci, oslavy si ale určitě užijeme dostatečně," říká sešívaný kanonýr.

Po zisku titulu v utkání s Ostravou a po středečním vítězství v ligovém poháru museli slávisté krotit euforii, po nedělním triumfu nad Spartou si však sešívaní mohou užít oslavy naplno. „Museli jsme se mírnit, měli jsme před sebou pokaždé důležitý zápas. Euforie už není na té výši, jako po zápasech v Ostravě a Olomouci, oslavy si ale určitě užijeme dostatečně,“ říká kapitán Milan Škoda.

Rekordman v počtu ligových startů v sešívaném dresu získal se Slavií dva tituly, cesta k nim ale podle něj byla rozdílná. „Je těžké srovnávat minulý titul, který byl trochu jiný. Nebyli jsme tehdy vůbec favorité, do jara jsme šli z druhé příčky, nebyl na nás takový tlak. Letos jsme celou sezonu hráli velmi dobrý fotbal a upřímně jsem si nedovedl představit, že by ligu vyhrál někdo jiný,“ přibližuje Milan Škoda.

Nejtěžší byl dle sešívaného kanonýra konec sezony. „Závěr byl hodně náročný, měli jsme nabitý program. Například doma s Plzní to bylo hodně těžké, mohli jsme ztratit vedení. Byl to nepříjemný moment.“

Aktuálně

Informace k zápasu UEFA Youth League v Dortmundu

včera
Chystáte se na cestu do Dortmundu na poslední zápas sešívaných v Lize mistrů? Přijďte podpořit i tým U19, který je v mládežnické Lize mistrů jediný bod od postupu ze skupiny.

Vstupenky na České Budějovice v předprodeji

včera
Vstupenky na domácí zápas s Českými Budějovicemi, který se hraje 15. prosince od 17:00, jsou v předprodeji v cenové kategorii Z1.

Mikuláš naděloval v Edenu

před 2 dny
Ačkoliv standardně chodí až 5. prosince, do dětského sektoru na Sinobo Stadium si našel Mikuláš cestu už na nedělním utkání s Karvinou. A spolu s ním i řada doprovodných aktivit pro děti.

Další články