Nezapomenutelných osm let, říká legenda

Kanonýr a kapitán Milan Škoda opouští po osmi letech Slavii. „Kdyby to šlo, předstoupím osobně před každého fanouška a poděkuji mu," vzkazuje sešívaným příznivcům.

Milan Škoda, novodobá legenda sešívaných, přestoupil do tureckého Rizesporu. „Pro mě to bylo nezapomenutelných osm let, když si vzpomenu na to, jak jsme spolu slavili góly, ta vášeň, která tam byla, neskutečné. Fanouškům za to chci strašně strašně moc poděkovat, moc si toho vážím,” říká autor 89 branek v červenobílém dresu.

„Kdyby to bylo možné, předstoupím osobně před každého fanouška a poděkuji každému za to, jak mě ve Slavii přijali. Za to, jak jste se ke mně celou dobu chovali, a za to, jak mě podporovali,” vzkazuje odcházející legenda příznivcům sešívaných. Přeji Slavii mnoho úspěchů. Važte si toho, kde teď Slavia je,” dodává.

Zapomenout Milan Škoda samozřejmě nemohl ani vedení klubu, trenéry a své spoluhráče. „Chtěl bych poděkovat i celému vedení v čele s panem Tvrdíkem, celému realizačnímu týmu a v neposlední řadě i všem svým spoluhráčům. Všem vám za vše děkuji, mějte se krásně, hlavně ať jste všichni zdraví. Mám vás rád a doufám, že ještě někdy dostanu šanci se do Slavie vrátit, protože věřím, že show must go on,” uzavírá novodobá ikona Slavie.

Fotogalerie

Aktuálně

U15 vyhrála turnaj Bican Cup

dnes
Slávisté prošli bez jediné porážky turnajem. Ve finále porazili Spartu a stávají se tak vítězem 37. ročníku turnaje Bican Cup.

Slavia? Nic lepšího jsem v kariéře udělat nemohl

včera
Obránce Vladimír Coufal se upsal Slavii na další čtyři roky. Opora zadních řad stvrdila kontrakt na soustředění v Rakousku. „Z mojí strany to beru jako důkaz, že jsem pro Slavii schopný udělat prakticky všechno,“ říká Coufal.

Bořil: Slavia je priorita

včera
Kapitán sešívaných Jan Bořil podepsal na soustředění v Rakousku novou smlouvu, čímž si jeho služby Slavia pojistila na další tři roky. „Ve Slavii chci zůstat co nejdéle,“ říká obránce.

Další články