Nezapomenutelných osm let, říká legenda

Kanonýr a kapitán Milan Škoda opouští po osmi letech Slavii. „Kdyby to šlo, předstoupím osobně před každého fanouška a poděkuji mu," vzkazuje sešívaným příznivcům.

Milan Škoda, novodobá legenda sešívaných, přestoupil do tureckého Rizesporu. „Pro mě to bylo nezapomenutelných osm let, když si vzpomenu na to, jak jsme spolu slavili góly, ta vášeň, která tam byla, neskutečné. Fanouškům za to chci strašně strašně moc poděkovat, moc si toho vážím,” říká autor 89 branek v červenobílém dresu.

„Kdyby to bylo možné, předstoupím osobně před každého fanouška a poděkuji každému za to, jak mě ve Slavii přijali. Za to, jak jste se ke mně celou dobu chovali, a za to, jak mě podporovali,” vzkazuje odcházející legenda příznivcům sešívaných. Přeji Slavii mnoho úspěchů. Važte si toho, kde teď Slavia je,” dodává.

Zapomenout Milan Škoda samozřejmě nemohl ani vedení klubu, trenéry a své spoluhráče. „Chtěl bych poděkovat i celému vedení v čele s panem Tvrdíkem, celému realizačnímu týmu a v neposlední řadě i všem svým spoluhráčům. Všem vám za vše děkuji, mějte se krásně, hlavně ať jste všichni zdraví. Mám vás rád a doufám, že ještě někdy dostanu šanci se do Slavie vrátit, protože věřím, že show must go on,” uzavírá novodobá ikona Slavie.

Fotogalerie

Aktuálně

V úterý od 20:00 se představíme v Příbrami

dnes
FORTUNA:LIGA pokračuje dál a po víkendových utkáních už je na obzoru další duel. Po jasné výhře nad třetím Jabloncem zamíří sešívaní do Příbrami, která se nachází na samém konci ligové tabulky.

Rekord je nádherný, jedná se ale o práci celého týmu

včera
Ondřej Kolář přispěl k vítězství nad Jabloncem svojí 18. nulou v sezoně a vytvořil tak nový ligový rekord. ​„Dozadu jsme hráli zodpovědně,“ těší brankáře Slavie.

Cítíme, že jsou fanoušci s námi!

včera
Nicolae Stanciu se na výhře nad Jabloncem podílel gólem a dvěma asistencemi. „Je úplně jedno, kdo dá gól, nebo na něj nahraje. Potřebujeme jenom získávat body, abychom byli na konci této sezony opět mistry,“ uvědomuje si.

Další články