Nicolae Stanciu Přihraj:Králem asistencí

Nicolae Stanciu se stal Přihraj:Králem asistencí za 26. až 30. kolo FORTUNA:LIGY.

Posledním letošním Přihraj:Králem asistencí za 26-30. kolo základní části FORTUNA:LIGY se podruhé v sezoně stal záložník Slavie Nicolae Stanciu. V závěrečných pěti kolech hraných po rozvolnění vládních opatření zapsal rumunský reprezentant do statistik celkem 3 asistence. Hned dvě z nich vyprodukoval v domácím zápase proti Jablonci, kde v druhém poločase nejprve nádherným pasem z hloubi hřiště vyzval ke skórování Lukáše Provoda a o několik minut později po pohledné individuální akci vypracoval gól pro Stanislava Tecla. 

Třetí asistenci si Nico Stanciu schoval na poslední ligové kolo, ve kterém sešívaní hostili doma Zlín. Dlouho bezbrankový stav zápasu zlomila až akce po ose Jan Bořil - Ibrahim Traoré a Nico Stanciu, který precizním centrem z levé strany vápna nalezl hlavu neobsazeného Lukáše Masopusta, který se následně ve vyložené pozici nemohl mýlit.

Kromě asistencí dominoval rumunský záložník i v dalších statistikách spojených s oceněním pro Přihraj:Krále asistencí. Během uplynulých pěti kol totiž vyprodukoval 11 přihrávek do gólové šance, 12 předfinálních přihrávek a 25 přihrávek do pokutového území soupeře.  

Aktuálně

Bylo v našich silách, abychom postoupili

dnes
„Měli jsme to všechno dobře rozehrané. Kdybychom tu penaltu neudělali, tak bychom asi postoupili,“ říká po středečním rozplynutí snu o Lize mistrů Lukáš Masopust.

Plně se musíme soustředit na nedělní zápas. Jiný lék není

dnes
Sešívaní padli po sporném rozhodnutí sudího na hřišti Midtjyllandu. ​„Říkal jsem sudímu, jak je to pro nás důležité, ať se jde podívat. Řekl mi, že věří VARu,“ říká Jindřich Trpišovský.

Je to obrovské zklamání

včera
Nejprve pokutový kop Kaby zneškodnil, VAR ale poté nařídil opakování penalty: „Dával jsem si na to pozor, jsem přesvědčený, že jsem krok dopředu neudělal," říká brankář Ondřej Kolář.

Další články