Nové PUMA dresy pro sezonu 2020/21

Sešívaní představili nové sady dresů od PUMA pro sezonu 2020/21. Naše město!

Sešívaní ve spolupráci s PUMA představili novou domácí a venkovní sadu dresů pro sezonu 2020/21, která jasně dávají najevo, kdo je vládcem Prahy!

Tohle je naše město. Tady žijeme vášní pro hru i fanatickou vírou ke klubovým barvám. Po generace plníme tribuny i ulice naší radostí i smutkem. Tohle místo je prostoupeno naší pýchou i bolestí. Slavia je jedním ze symbolů města, je propojená s jeho historií. Na nových a unikátních dresech teď můžeme vyjádřit hrdost na naše město a vzdát mu zasloužený hold. NAŠE MĚSTO, NAŠE HISTORIE!

Naše město

„Praha a Slavie jsou od okamžiku jejího vzniku v roce 1892 pevně spojené. Spolu se Slavií jsme proto hledali symbol Prahy, který by se odpovídajícím způsobem vyrovnal významu i historii Slavie. Naše volba padla na nejstarší fungující orloj na světě, a to i proto, že jeho zvěrokruhy také symbolicky umisťují na tento dres všechny fanoušky Slavie. Pevně věříme, že hráči v těchto dresech zopakují úspěchy minulé sezóny a těšíme se na další rozvoj naší spolupráce,“ říká  o nových dresech Jan Sochor, generální ředitel Puma Eastern Europe.

Fotogalerie

Aktuálně

Oslavy 28. října v historii: Prestižní mezinárodní zápasy

dnes
Den po oslavách 28. října nastoupí Slavia v duelu Evropské ligy UEFA proti Bayeru Leverkusen. Dříve nic neobvyklého. Tradici mezinárodních zápasů při příležitosti státního svátku zavedl příznivec Slavie Edvard Beneš.

Každý bod teď bude velice důležitý

včera
Ve čtvrtek sešívané v Edenu čeká druhý zápas Evropské ligy proti Leverkusenu. „Přípravě jsme věnovali hodně času. Doufám, že se to v zápase projeví,“ říká Jindřich Trpišovský.

Bude nám vyhovovat presovat proti týmu, který hraje zezadu

včera
Lukáš Provod, který si v minulém zápasu proti Beerševě připsal jediný gól Slavie, věří, že by sešívaným mohla hra Leverkusenu svědčit.

Další články