Nové smlouvy pro Jana Bořila a Vladimíra Coufala

Jan Bořil a Vladimír Coufal podepsali nové dlouholeté smlouvy se Slavií. Kapitán prodloužil svou budoucnost se sešívaným klubem do roku 2023, jeho kolega z opačné strany obrany do roku 2024.

Krajní obránci sešívaných a jedni z hlavních pilířů klubových úspěchů z posledních let, Jan Bořil a Vladimír Coufal, byli odměněni novými smlouvami, které svazují jejich budoucnost se Slavií. 

Kapitán a stálice na levé straně obrany, Jan Bořil, prodloužil do června 2023. Jeho kolega z pravé strany obrany, Vladimír Coufal, podepsal smlouvu s platností do června 2024.

K podpisu nových smluv došlo na herním soustředění v rakouském Laa an der Thaya, kam osobně dorazil předseda předsednictva Jaroslav Tvrdík, aby s oběma krajními obránci nové kontrakty podepsal.

V polovině minulé sezony byl Jan Bořil jmenován kapitánem, na jejím konci oslavil mistrovský titul. Ze smlouvy má tak pochopitelnou radost a těší se na společnou slávistickou budoucnost. „Ve Slavii chci zůstat co nejdéle. Když přišla tahle nabídka, nemohl jsem odmítnout. Jsem rád, že zde můžu další tři roky působit, a udělám všechno pro to, aby byli všichni spokojení, a to jak já, tak i klub.“

Vladimír Coufal do Slavie přestoupil v červnu 2018. Od té doby se stal téměř nenahraditelnou součástí pravé strany obrany, radoval se ze dvou titulů, výhře v poháru a postupu do čtvrtfinále Evropské ligy. „Slavia do mě vložila velkou důvěru a já udělám všechno pro to, abychom byli úspěšní alespoň jako tyto dva roky, které jsem tu zatím působil. Podpis nové smlouvy je z mé strany takovým důkazem, že pro Slavii udělám prakticky cokoliv.“

Fotogalerie

Aktuálně

Cíl je jasný, uděláme pro něj maximum

dnes
Nervozita Petra Ševčíka před klíčovou středeční odvetou play off Ligy mistrů netrápí. „Kdyby došlo na penaltový rozstřel, tak bych si určitě věřil,“ říká záložník sešívaných.

Hráči na hostování: Postup Liberce zařídil nezastavitelný Júsuf

dnes
Jak se v uplynulém týdnu dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Mládežnický gól měsíce srpna - vyhlášení

dnes
Vyhlášení mládežnického gólu měsíce srpna. Vítězem se stává Jan Trédl z kategorie U17.

Další články