Novou posilou do obrany Jihoafričan Keegan Ritchie

PRAHA/EDEN – Slavia hlásí posilu do obranných řad. V úterý ráno byla dotažena jednání s Jihoafričanem Keeganem Ritchiem, který s klubem podepsal smlouvu na čtyři a půl roku.
Ritchie spolu s další posilou Damienem Boudjemaou absolvoval v pondělí odpoledne testy na FTVS a v úterý dopoledne po podpisu smlouvy odletěl do Turecka, kde se zapojí do herního soustředění A-týmu.

„Jsem rád, že jsem ve Slavii, je to můj první klub v Evropě. Budu se snažit udělat všechno pro tým a doufám, že klub během jara vylepší svou pozici,“ řekl po podpisu smlouvy Ritchie.

„Doufám, že budu pro tým co největší posilou. Slavia je jeden z nejstarších a nejtradičnějších klubů v zemi a doufám, že ho brzy dostaneme na vrchol,“ dodal Ritchie.

S oběma novými posilami odletěl do Turecka i sportovní ředitel Slavie Karol Kisel. „Jsem moc rád, že se nám po dlouhých jednáních podařilo Keegana Ritchieho přivést do Slavie. Smlouva byla podepsána na čtyři a půl roku,“ komentoval Kisel příchod jihoafrického obránce.

Třiadvacetiletý levý obránce
Keegan Ritchie se narodil v Albertonu v Jihoafrické republice. V mládežnických letech působil Keegan Ritchie postupně v týmech SuperSport United juniors, Lusitano FC, Young Birds (rezerva Moroka Swallows). V roce 2009 se dostal do A týmu Moroka Swallows, odkud po dvou letech přestoupil do největšího jihoafrického klubu Kaizer Chiefs. 

Aktuálně

Vstupenky na Karvinou k dispozici pro permanentkáře

včera
Sešívaní se v rámci 32. kola představí v Sinobo Stadium proti Karviné. Výkop utkání je v neděli 16. 5. v 19:30. Chcete-li mistry podpořit přímo na stadionu, přečtěte si organizační informace k zápasu.

Hráči na hostování: Zelený na stoperu táhne Jablonec

před 2 dny
Jak se v uplynulých sedmi dnech dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem tradičním přehledu.

Květnový nábor dětí do slávistických školiček

před 3 dny
V květnu proběhne slávistický nábor nejmenších dětí do školiček a nejmladších kategorií mládeže. Nábor se uskuteční v tréninkovém centru v Horních Měcholupech.

Další články