Novou posilou do obrany Jihoafričan Keegan Ritchie

PRAHA/EDEN – Slavia hlásí posilu do obranných řad. V úterý ráno byla dotažena jednání s Jihoafričanem Keeganem Ritchiem, který s klubem podepsal smlouvu na čtyři a půl roku.
Ritchie spolu s další posilou Damienem Boudjemaou absolvoval v pondělí odpoledne testy na FTVS a v úterý dopoledne po podpisu smlouvy odletěl do Turecka, kde se zapojí do herního soustředění A-týmu.

„Jsem rád, že jsem ve Slavii, je to můj první klub v Evropě. Budu se snažit udělat všechno pro tým a doufám, že klub během jara vylepší svou pozici,“ řekl po podpisu smlouvy Ritchie.

„Doufám, že budu pro tým co největší posilou. Slavia je jeden z nejstarších a nejtradičnějších klubů v zemi a doufám, že ho brzy dostaneme na vrchol,“ dodal Ritchie.

S oběma novými posilami odletěl do Turecka i sportovní ředitel Slavie Karol Kisel. „Jsem moc rád, že se nám po dlouhých jednáních podařilo Keegana Ritchieho přivést do Slavie. Smlouva byla podepsána na čtyři a půl roku,“ komentoval Kisel příchod jihoafrického obránce.

Třiadvacetiletý levý obránce
Keegan Ritchie se narodil v Albertonu v Jihoafrické republice. V mládežnických letech působil Keegan Ritchie postupně v týmech SuperSport United juniors, Lusitano FC, Young Birds (rezerva Moroka Swallows). V roce 2009 se dostal do A týmu Moroka Swallows, odkud po dvou letech přestoupil do největšího jihoafrického klubu Kaizer Chiefs. 

Aktuálně

Vladimír Coufal v nejlepší sestavě Evropské ligy

před 2 dny
Vladimír Coufal se po zápase s belgickým Genkem dostal do nejlepší jedenáctky uplynulého kola Evropské ligy.

Zápas v Plzni zvládne ten, kdo ukočíruje emoce

před 2 dny
Po utkání s Genkem mají slávisté pouhé dva dny odpočinku před ligovým šlágrem v Plzni. „Oba týmy se nemají čím překvapit. Půjde o to, abychom hráli podle svých not a vnutili je soupeři,“ vyhlíží duel trenér Jindřich Trpišovský.

Velice náročné utkání, hodnotil Trpišovský Genk

před 3 dny
V prvním duelu s Genkem sešívaní remizovali 0:0: „Myslím si, že zápas měl vše. Chyběly jen góly," mrzelo po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Další články