Nový kalendář v prodeji ve fanshopu!

PRAHA – Od úterý bude v prodeji nový kalendář Slavie na rok 2016. V něm najdete společné záběry slávistických žen a mužů. Celý kalendář je nafocen v duchu zápasového příběhu.
Vzhledem k náročnému podzimnímu programu žen i mužů vznikl kalendář velmi rychle, ale výsledek je povedený. Najdete v něm zástupce obou elitních slávistických týmů.

Kalendář nafotil klubový fotograf Martin Malý a bude se prodávat po úterní autogramiádě prodávat ve fanshopu Slavie v Edenu.

Kalendář stojí 250 Kč. Majitelé permanentních vstupenek na letošní sezonu, členové Odboru přátel a Fanklubu a majitelé Karty fanouška Slavie od Fortuny zaplatí za kalendář výhodnou cenu 200 Kč.

Aktuálně

Michael Ngadeu přestupuje do Gentu

včera
Obránce sešívaných Michael Ngadeu opouští po třech letech Slavii. V pátek byly doladěny všechny formality a osmadvacetiletý reprezentant Kamerunu přestoupil do belgického Gentu, který aktivoval jeho výstupní klauzuli.

Hráči na hostování: Dva góly Matouška i Alvirův debut

před 3 dny
O uplynulém víkendu nastoupili k soutěžnímu utkání čtyři kmenoví fotbalisté Slavie, kteří hostují v jiných ligových klubech. Jak se jim dařilo se dozvíte v našem pravidelném přehledu.

Probíhá volný prodej permanentek na sezonu 2019/2020

před 3 dny
Neváhejte a pořiďte si permanentní vstupenku na novou sezonu, právě teď probíhá volný prodej. V článku najdete informace k nákupu.

Další články