Nový kalendář v prodeji ve fanshopu!

PRAHA – Od úterý bude v prodeji nový kalendář Slavie na rok 2016. V něm najdete společné záběry slávistických žen a mužů. Celý kalendář je nafocen v duchu zápasového příběhu.
Vzhledem k náročnému podzimnímu programu žen i mužů vznikl kalendář velmi rychle, ale výsledek je povedený. Najdete v něm zástupce obou elitních slávistických týmů.

Kalendář nafotil klubový fotograf Martin Malý a bude se prodávat po úterní autogramiádě prodávat ve fanshopu Slavie v Edenu.

Kalendář stojí 250 Kč. Majitelé permanentních vstupenek na letošní sezonu, členové Odboru přátel a Fanklubu a majitelé Karty fanouška Slavie od Fortuny zaplatí za kalendář výhodnou cenu 200 Kč.

Aktuálně

Slavnostní křest nového názvu stadionu

dnes
V pondělí v 17:45 proběhne v Edenu slavnostní tiskové konference k odhalení nového názvu Eden Arény. Sledovat ji můžete živě na Slavia TV.

Exkluzivní projekce filmu Spolu jsme silnější ve Slavia Museu

dnes
Slavia přichystala pro fanoušky jedinečnou akci – ještě před oficiálním otevřením Slavia Musea pro veřejnost můžete muzeum navštívit a zároveň v něm zhlédnout dokumentární film Spolu jsme silnější.

Zahájení spolupráce SK Slavia Praha a Coerver® Coaching

včera
Fotbalový klub SK Slavia Praha začal tuto sezónu intenzivně spolupracovat s představiteli společnosti Moderní fotbal, kteří vlastní licenci pro Českou republiku na vzdělávací program Coerver® Coaching.

Další články