O víkendu proběhlo semifinále DATART e:LIGY. Kdo postoupil?

Z proběhnuvšího semifinále DATART e:LIGY vzešla dvojice hráčů, kteří budou reprezentovat Slavii na finálovém turnaji v lednu 2020.

Finále DATART e:LIGY se bude konat 11. nebo 12. ledna v Praze a Slavii bude reprezentovat dvojice Štěpán "RIIJK" Sobocki a Martin "kobbycz" Strnad. Ti si o víkendu suveréním způsobem došli pro finálovou účast v DATART e:LIZE.

Ve finále nastoupí v sešívaném dresu za náš tým. Ve finále tak nastoupí za tým SUPERSLAVIA eSports, který můžete sledovat na FacebookuInstagramu.

Datart e:LIGA je oficiální českou ligovou soutěží ve fotbalové hře FIFA. Nejlepší hráči si v ní rozdělí PRIZE MONEY ve výši 150 000 korun, medaile a pohár pro vítěze. e:LIGA se uskuteční exkluzivně na konzolích Playstation 4 za podpory všech fotbalových klubů hrajících nejvyšší českou fotbalovou soutěž s názvem FORTUNA:LIGA. 

Reprezentanti všech 16 klubů F:L se utkají mezi sebou o premiérový titul e:LIGY v režimu FUT. Kluby budou rozlosovány do 4 skupin po 4 týmech, a do vyřazovacích bojů postoupí pouze nejlepší 2 z každé skupiny. Finále v Praze bude možné sledovat přímo na místě či prostřednictvím streamu.

Konečná tabulka semifinálové části:

Pořadí Hráč Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. RIIJK 6 4 2 0 14:3 14
2. kobbycz 6 3 3 0 16:3 12
3. OndrykK 6 0 3 3   2:10 3
4. brynycho 6 0 2 4   0:16 2

Kompletní výsledky všech kol najdete na webu  Datart e:LIGA.

Aktuálně

Chceme hrát jako vždy, říká trenér

včera
Sešívané v úterý večer čeká závěrečný zápas základní skupiny Ligy mistrů na hřišti Dortmundu. „Ohledně rychlostní vybavenosti to bude nejtěžší utkání," ví Jindřich Trpišovský.

Přijeli jsme budovat jméno Slavie, říká Tomáš Souček

včera
Ve úterý uzavře Slavia na půdě Dortmundu své působení v Lize mistrů: „Samozřejmě chceme bodovat," říká Tomáš Souček.

Představení soupeře: Borussia Dortmund

včera
Sešívané ve úterý čeká zápas na hřišti Borussie Dortmund, jednoho z nejslavnějším a nejúspěšnějších celků celého Německa.

Další články