O víkendu proběhlo semifinále DATART e:LIGY. Kdo postoupil?

Z proběhnuvšího semifinále DATART e:LIGY vzešla dvojice hráčů, kteří budou reprezentovat Slavii na finálovém turnaji v lednu 2020.

Finále DATART e:LIGY se bude konat 11. nebo 12. ledna v Praze a Slavii bude reprezentovat dvojice Štěpán "RIIJK" Sobocki a Martin "kobbycz" Strnad. Ti si o víkendu suveréním způsobem došli pro finálovou účast v DATART e:LIZE.

Ve finále nastoupí v sešívaném dresu za náš tým. Ve finále tak nastoupí za tým SUPERSLAVIA eSports, který můžete sledovat na FacebookuInstagramu.

Datart e:LIGA je oficiální českou ligovou soutěží ve fotbalové hře FIFA. Nejlepší hráči si v ní rozdělí PRIZE MONEY ve výši 150 000 korun, medaile a pohár pro vítěze. e:LIGA se uskuteční exkluzivně na konzolích Playstation 4 za podpory všech fotbalových klubů hrajících nejvyšší českou fotbalovou soutěž s názvem FORTUNA:LIGA. 

Reprezentanti všech 16 klubů F:L se utkají mezi sebou o premiérový titul e:LIGY v režimu FUT. Kluby budou rozlosovány do 4 skupin po 4 týmech, a do vyřazovacích bojů postoupí pouze nejlepší 2 z každé skupiny. Finále v Praze bude možné sledovat přímo na místě či prostřednictvím streamu.

Konečná tabulka semifinálové části:

Pořadí Hráč Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. RIIJK 6 4 2 0 14:3 14
2. kobbycz 6 3 3 0 16:3 12
3. OndrykK 6 0 3 3   2:10 3
4. brynycho 6 0 2 4   0:16 2

Kompletní výsledky všech kol najdete na webu  Datart e:LIGA.

Aktuálně

GALERIE: Oslavy 20. titulu

před 3 dny
Slavia přidala druhou hvězdu za 20. domácí titul. Podívejte se, jak probíhaly oslavy na hřišti, v kabině i na dalších místech!

Ceny si velmi vážím, před pár lety bych tomu ani nevěřil

09.07.2020
Ondřej Kolář zakončil životní sezonu nejen obhajobou titulu, ale i výhrou v anketě LFA o hráče sezony. „Tohle ocenění mohla dostat velká spousta kvalitních hráčů. O to víc si ceny vážím,“ přijímal ocenění skromně.

Mistryně ligy zahájily letní přípravu

09.07.2020
Mistryně ligy vstupují dnes do přípravy na novou sezonu. Trenér Michal Kolomazník musí vyřešit personální změny, nejvíce bude patrná absence hvězdy Kateřiny Svitkové, která míří na vysněné zahraniční angažmá.

Další články