O víkendu v Edenu Slavia International Cup

Už počtvrté se do Edenu sjedou mládežnické celky ze všech koutů světa, aby změřily síly v rámci turnaje Slavia International Cup 2019.

Letošní ročník je určený pro kategorii U15, tedy hráče narozené v roce 2004 a mladší. Osm týmů ze sedmi různých zemí se představí na čtvrtém ročníku tohoto mládežnického klání. Týmy jsou rozděleny do dvou skupin po čtyřech, kde se utkají každý s každým.

Ve skupině A se kromě domácí Slavie objeví také Beijing F.C., italský Juventus FC a z Japonska dorazí také Sanfrecce Hiroshima FC.

Ve druhé skupině se představí Národní tým Číny, obhájce loňského prvenství Málaga CF, NK Lokomotiva Zagreb a mládežnický celek finalisty Ligy mistrů Tottenham Hotspur FC.

Skupina A:
SK Slavia Praha
Beijing F.C.
Juventus FC
Sanfrecce Hiroshima FC

Skupina B:
Národní tým Číny
Málaga CF
NK Lokomotiva Zagreb
Tottenham Hotspur FC

V pátek odehrají týmy první zápas skupinové části, v sobotu další dva duely. V neděli se pak hrají utkání o konečná umístění.

Kompletní rozpis zápasů najdete na stránkách turnaje, kde budou také průběžně aktualizované výsledky. Z každého soutěžního kola pak bude Slavia TV přenášet jedno utkání.

Aktuálně

Slávisté odlétají do Milána

včera
Sešívaní v neděli večer odletěli do Milána, kde se ve v úterý v rámci prvního skupinového zápasu Ligy mistrů střetnou se slavným Interem.

PŘEDSTAVENÍ: Inter Milán

včera
Jako první sešívané ve skupině Ligy mistrů čeká souboj na půdě Interu Milan. Pojďme si našeho úterního soupeře představit.

TOTÁLN! SEZONA vrcholí 8. dílem

včera
TOTÁLN! SEZONA vrcholí 8. dílem. Epizoda s názvem „Zbořil“ už od 19:00 na Slavia TV.

Další články