ONLINE: Červenobílí hrají ve Zlíne

Předposledním kolem základní části pokračuje domácí FORTUNA:LIGA. Sešívaní bojují o další ligové body ve Zlíně.

Trenér Jindřich Trpišovský nemůže dnes využít služeb dlouhodobě zraněných Jakuba Hromady a Standy Tecla. Kvůli zdravotním problémům chybí také Vladimír Coufal, Petr Ševčík a Jaromír Zmrhal, po čtvrté kartě si disciplinární trest odpykává Michal Frydrych.

Branku hájí opět Ondřej Kolář. Na pravý okraj obrany se přesunul Jan Bořil, vlevo místo něj naskočí Jaroslav Zelený. Ve stoperské dvojici se vedle Ondřeje Kúdely představí Michael Ngadeu.

Po boku Tomáše Součka hraje ve středu záložní řady Ibrahim Traoré, který do Slavie zamířil právě ze Zlína. Před nimi pak operuje trojice Alex Baluta - Josef Hušbauer - Miroslav Stoch.

V útoku naskočí s kapitánskou páskou Milan Škoda.

Sestava: Kolář - Bořil, Kúdela, Ngadeu, Zelený - Souček, Traoré - Baluta, Hušbauer, Stoch - Škoda
Náhradníci: Kovář - Olayinka, van Buren, Deli, Masopust, Vlček, Král

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDE:

Aktuálně

Zápas byl v naší režii, říká Milan Škoda

včera
Milan Škoda otevřel hlavou skóre utkání v Liberci: ​„Zase se cítím jako plnohodnotný hráč. Za to jsem rád," těší útočníka Slavie.

Podali jsme koncentrovaný výkon, těší trenéra

včera
Sešívaní porazili v 19. kole FORTUNA:LIGY v mrazivém počasí Liberec jasně 3:0. „Opět musím pochválit skvělé fanoušky," říká Jindřich Trpišovský.

Ukázali jsme obrovskou kvalitu na míči, pyšnil se Ševčík

včera
Skvělý výkon korunoval Petr Ševčík nádherným třetím gólem, kterým zpečetil vítězství 3:0 v Liberci. „Zápas jednoduchý nebyl, ale ukázali jsme obrovskou kvalitu na míči," pyšnil se výkonem týmu.

Další články