ONLINE: Od 15:00 v Edenu proti Boleslavi

Slávisté v Edenu od 15:00 hostí Mladou Boleslav. V základní sestavě hrají Kuchta i Stanciu.

Po návratu z Berlína se slávisté vrací i ke svému tradičnímu rozestavení. Obrana zůstává ve složení Bah, Ousou, Kačaraba a Oscar, navzdory drobnému zranění ve čtvrtečním zápase chytá Aleš Mandous. Ve středu zálohy nastupují Hromada s Holešem. Na křídlech hrozí Schranz s Olayinkou a ze středu bude tvořit Nico Stanciu. Na hrot se vrací Kuchta, který ve čtvrtek chyběl kvůli karetnímu trestu. 

Kromě dlouhodobě zraněných Davida Hovorky a Lukáše Provoda chybí ze zdravotních důvodů i Ondřej Kúdela, Stanislav Tecl, Ladislav Takács, Petr Ševčík, Michael Krmenčík, Ondřej Kolář a Jan Bořil.  Lukáš Masopust nenastoupí kvůli viróze.

Utkání začíná v 15:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

Sestava: Mandous – Bah, Ousou, Kačaraba, Oscar – Hromada, Holeš - Schranz, Stanciu, Olayinka - Kuchta

Lavička: Kovář, Plavšić, Samek, Ekpai, Madsen, Traore, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici ČT Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Titul pro U17! Patnáctka na jaře bez ztráty bodu

včera
Pěti góly si sedmnáctka zařídila další vítězství, po kterém slaví ligový titul. Kategorie U15 navýšila vítěznou sérii na třináct utkání. Žáci si zastříleli na severu Čech. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

O gólech, zklamání, synovi i nové smlouvě

včera
Řečí statistik suverénně nejlepší ročník v kariéře, bohužel bez zisku trofeje. Ibrahim Traoré ale dostane možnost nápravy, se Slavií prodloužil smlouvu do června 2024. „Příběh pokračuje,“ těší záložníka z Pobřeží slonoviny a střelce důležitých branek na evropské scéně.

Ibrahim Traoré pokračuje ve Slavii

včera
Úspěšné spojení Ibrahim Traoré - Slavia pokračuje dál! Záložník z Pobřeží slonoviny po sezoně prodloužil v Edenu smlouvu o dva roky. Nový kontrakt platí do června 2024 a jeho součástí je i klauzule o možné spolupráci po konci kariéry v rámci skautského oddělení SKS.

Další články