ONLINE: Od 15:00 venku proti Liberci

Sešívaní hrají v neděli od 15:00 venkovní utkání 25. kola FORTUNA:LIGY v Liberci. Jakou sestavu vybral trenérský tým?

Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti čtvrtečnímu zápasu s Linzem pět změn. V bráně opět začíná Ondřej Kolář, obrana zůstává stejná. V záloze nahradí Ibrahima Traorého Jakub Hromada, místo Madse Madsena nastupuje Ivan Schranz. Na pravé straně zálohy hraje Lukáš Masopust a v útoku operuje Stanislav Tecl.

Ze zdravotních důvodů nejsou k dispozici Petr Ševčík, David Jurásek, Taras Kačaraba a Oscar Dorley. Kvůli nasbíraným žlutým kartám do zápasu nezasáhne Ibrahim Traoré. Z preventivních důvodů k utkání nenastoupí David Hovorka. Kvůli dlouhodobým zraněním chybí také Jan Bořil a Lukáš Provod.

Utkání začíná v 15:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport

Sestava: Kolář – Bah, Ousou, Holeš, Plavšić – Hromada, Talovjerov – Masopust, Schranz, Olayinka – Tecl
Lavička: Mandous, Samek, Fila, Kúdela, Sor, Madsen, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Věřím, že odvedeme skvělou práci

dnes
O harmonogramu dvoutýdenního kempu, zvučných soupeřích pro přípravná utkání i skladbě kádru čítajícího 35 jmen hovořil po prvním tréninku v Aigenu asistent trenéra Jaroslav Köstl.

Slávisté podruhé odcestovali do Rakouska

včera
Sešívaní v neděli opět zamířili do rakouského Aigenu, kde je čeká poslední fáze přípravy před startem nové sezony.

Plán letní přípravy B-týmu

před 3 dny
Slávistický B-tým po úspěšné a postupové sezoně zahájí letní přípravu na začátku července. Sešívané čeká soustředění a přípravná utkání.

Další články