ONLINE: Od 16:00 derby na Spartě

Slávistky čeká poslední ligové derby sezony, kde se budou snažit navázat na svoji neporazitelnost v letošní sezoně! Utkání můžete sledovat živě od 16:00!

Trenér Michal Kolomazník posílá stejnou sestavu jako do domácího derby, kde naše fotbalistky zvítězily 4:0! V bráně začíná jednička týmu Olívie Lukášová. V obraně hrají Simona Necidová, Diana Bartovičová, Denisa Veselá a Gabriela Šlajsová. Defenzívu obstará Tereza Krejčiříková, před ní bude operovat Martina Šurnovská a Tereza Szewieczková. Na stranách nastoupí Franny Černá a střelkyně rozhodující branky z minulého derby Kristin Haugstad. Na hrotu poprvé v základní sestavě posila Roksolana Kravčuk.

Duel začíná ve 14:00 a můžete také sledovat živě v našem přímém přenosu.

Sestava: Lukášová, Veselá, Šlajsová, Necidová, Bartovičová, Černá, Krejčiříková, Šurnovská, Haugstad, Szewieczková, Kravčuk

Lavička: Sladká, Lamti, Kožárová, Divišová, Bendová, Lamti

Aktuálně

Titul pro U17! Patnáctka na jaře bez ztráty bodu

včera
Pěti góly si sedmnáctka zařídila další vítězství, po kterém slaví ligový titul. Kategorie U15 navýšila vítěznou sérii na třináct utkání. Žáci si zastříleli na severu Čech. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

O gólech, zklamání, synovi i nové smlouvě

včera
Řečí statistik suverénně nejlepší ročník v kariéře, bohužel bez zisku trofeje. Ibrahim Traoré ale dostane možnost nápravy, se Slavií prodloužil smlouvu do června 2024. „Příběh pokračuje,“ těší záložníka z Pobřeží slonoviny a střelce důležitých branek na evropské scéně.

Ibrahim Traoré pokračuje ve Slavii

včera
Úspěšné spojení Ibrahim Traoré - Slavia pokračuje dál! Záložník z Pobřeží slonoviny po sezoně prodloužil v Edenu smlouvu o dva roky. Nový kontrakt platí do června 2024 a jeho součástí je i klauzule o možné spolupráci po konci kariéry v rámci skautského oddělení SKS.

Další články