sparta>slavia

ONLINE: Od 16:00 venku proti Budějovicím

Od 16:00 hrají slávisté na Střeleckém ostrově proti Českým Budějovicím. Na hrotu hraje Krmenčík, ve středu zálohy Samek.

Oproti čtvrtečním zápasu v Izraeli zůstala obrana beze změn, ve středu zálohy začíná vedle kapitána Ibrahima Traorého sedmnáctiletý Daniel Samek.

Z krajů hrozí nigerijská dvojka Olayinka - Ekpai. Na hrotu hraje Michael Krmenčík, kterého z pozice desítky podporuje Ivan Schranz.

Na lavičce jsou po zranění připraveni Petr Ševčík, Lukáš Masopust i Jakub Hromada, který musel odstoupit z utkání s Libercem. Do utkání můžou z lavičky naskočit i Kuchta, Lingr nebo Plavšić. Ondřejovi Kolářovi kryje záda Aleš Mandous.

Kromě dlouhodobě zraněných Hovorky a Provoda chybí ze zdravotních důvodů Ondřej Kúdela, Tomáš Holeš, Jan Bořil, Laco Takács a Stanislav Tecl. Nico Stanciu chybí kvůli zdravotnímu problému ze čtvrtečního zápasu.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

V sobotu od 18:00 venku proti Olomouci

včera
Po týdenní přestávce odehrají slávisté další ligový zápas. V rámci 17. kola se představí na Andrově stadionu v Olomouci.

Děkujeme všem lékařům a zdravotníkům!

včera
Epidemiologická situace v České republice je vážná, všichni zdravotníci jsou v plném pracovním nasazení. Slávisté vyjadřují všem lékařům a zdravotnickému personálu velké poděkování za jejich práci.

Další články