ONLINE: Od 16:00 venku proti Budějovicím

Od 16:00 hrají slávisté na Střeleckém ostrově proti Českým Budějovicím. Na hrotu hraje Krmenčík, ve středu zálohy Samek.

Oproti čtvrtečním zápasu v Izraeli zůstala obrana beze změn, ve středu zálohy začíná vedle kapitána Ibrahima Traorého sedmnáctiletý Daniel Samek.

Z krajů hrozí nigerijská dvojka Olayinka - Ekpai. Na hrotu hraje Michael Krmenčík, kterého z pozice desítky podporuje Ivan Schranz.

Na lavičce jsou po zranění připraveni Petr Ševčík, Lukáš Masopust i Jakub Hromada, který musel odstoupit z utkání s Libercem. Do utkání můžou z lavičky naskočit i Kuchta, Lingr nebo Plavšić. Ondřejovi Kolářovi kryje záda Aleš Mandous.

Kromě dlouhodobě zraněných Hovorky a Provoda chybí ze zdravotních důvodů Ondřej Kúdela, Tomáš Holeš, Jan Bořil, Laco Takács a Stanislav Tecl. Nico Stanciu chybí kvůli zdravotnímu problému ze čtvrtečního zápasu.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Hráči na hostování: Velký souhrn

včera
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Mám husí kůži. Všechno směřovalo do Edenu

včera
David Douděra po podpisu tříleté smlouvy hovořil v prvním rozhovoru o slávistických členech rodiny, svých ambicích, fantastické jarní části sezony i konkurenci, která na něj čeká.

Do Slavie přichází David Douděra

včera
Novou posilou Slavie je 23letý univerzál David Douděra, který naposledy působil v Mladé Boleslavi. Kometa jarní části sezony a autor deseti branek v uplynulém ročníku FORTUNA:LIGY podepsal v Edenu smlouvu do června 2025.

Další články